تریلر هنگام عرضه Darkwood

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

بازی Darkwood عنوانی جدید به سبک وحشت بقاست که امروز تریلر هنگام عرضه‌ی آن منتشر گردید. باتوجه به تریلر هنگام عرضه‌ی این بازی، به نظر می‌رسد استودیوی اسید ویزارد (Acid Wizard) قصد دارد مخاطبان این عنوان را فقط یک بازی وحشت بقا ندانند و از داستان نسبتا جذاب آن هم لذت ببرند. داستان بازی مربوط به میانه‌های دهه ۸۰ لهستان است و همانطور که در بالا هم اشاره داشتیم بازی فقط از ترس برای جذب مخاطب استفاده ننموده.

در تریلر زیر ابتدا خرابه‌های کلیسا نشان داده می‌شود و پس از آن با دور نمایی از بالا شخصیت اصلی بازی را مشاهده می‌کنید. در ادامه‌ی تریلر موجوداتی ناشناخته، سگ‌ها و جاندارانی که به‌نظر انسان می‌رسند را می‌بینید و جالب این‌که جانداران مذکور به نوعی با یکدیگر تعامل دارند.

با دیدن این تریلر شخصا بسیار علاقه‌مند به تجربه‌ی این عنوان شدم. اما متاسفانه هنوز اطلاعات دقیقی از این بازی نداریم چراکه به‌طور کامل منتشر نشده و فعلا فقط برای پلی‌استیشن ۴ موجود است.

کرانچینگ کلالز (Crunching Koalas) ناشر Darkwood در رابطه با این بازی عنوان کرد:

هدف اصلی بازی Darkwood فرار از جنگل تاریک با کاوش کردن، مخفی‌کاری و تقویت شخصیت اصلی بازی است.

همانطور که در بالا هم گفتیم این بازی درحال حاضر برای پلی‌استیشن ۴ موجود است و برای نینتندو سوییچ و ایکس‌باکس وان به ترتیب در ۲۶ اردیبهشت (۱۶ می) و ۲۷ اردیبهشت (۱۷ می) منتشر خواهد شد البته باید عنوان کنیم این بازی در سال ۲۰۱۴ برای رایانه‌های شخصی هم منتشر شده است. در پایان از شما دعوت می‌کنیم تا تریلر هنگام عرضه‌ی این بازی را مشاهده کنید.

لینک دانلود با کیفیت ۴۸۰p  |  لینک دانلود با کیفیت ۷۲۰p  لینک دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

نظر شما کاربران گیمفا در رابطه با این تریلر چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید