به‌روزرسانی جدید Red Dead Online معرفی شد

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۵

بخش آنلاین Red Dead Redemption 2 که Red Dead Online نام دارد، فرصت بیشتری برای انجام ماموریت‌ها و فعالیت‌های مختلف در غرب وحشی در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهد. حال راک‌استار در جدیدترین به‌روزرسانی Red Dead Online که پایانی بر حالت بتای آن نیز محسوب می‌شود، ویژگی‌های جدیدی برای توسعه‌ی این جهان افزوده است.

راک‌استار امروز اعلام کرد که به‌روزرسانی بزرگ Red Dead Online هم‌اکنون برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است. این به‌روزرسانی با بهبود برخی مشکلات، ویژگی‌هایی همچون ماموریت‌های Free Roam، لباس و حالت‌های جدید به بازی اضافه می‌کند. در ادامه می‌توانید لیست تغییرات و ویژگی‌های جدید را مطالعه کنید.

  • ماموریت‌های دو نفره در A Land of Opportunities: در این ماموریت‌ها داستان انتقام جسیکا لکلرک (Jessica LeClerk) روایت می‌شود و بازی‌بازان در دو مسیر جدا این ماموریت‌ها را تجربه می‌کنند.
  • Free Roam: این حالت برای برای انجام ماموریت‌های متنوع در دنیای بازی است.
  • Posse Versus Challenges: این ماموریت‌ها شامل مسابقات ماهی‌گیری، شکار پرنده و جمع‌آوری گیاهان دارویی است.
  • بازی پوکر: اکنون می‌توانید با جمعی از بازی‌بازان و یا با دعوت خصوصی دوستانتان به بازی پوکر مشغول شوید.
  • امکان انتخاب نوع تعامل با دیگر بازی‌بازان: این بخش شامل دو حالت تهاجمی و دفاعی است. در حالت تهاجمی می‌توانید آزادانه با دیگران درگیر شوید و در حالت دفاعی می‌توان بدون درگیر شدن با دیگران به جستجو در محیط پرداخت.
  • اصلاح برخی مشکلات و باگ‌های بازی

بازی Red Dead Redemption 2 هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است. در ادامه می‌توانید تصاویر و تریلر منتشر شده از این به‌روزرسانی را مشاهده کنید.

دریافت تریلر

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید