شکست تکراری | نقدها و نمرات بازی Sniper Elite V2 Remastered

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

جدیدترین اثر استودیوی ربلیون (Rebellion) یعنی Sniper Elite V2 Remastered به تازگی در دسترس قرار گرفت و هم‌زمان با عرضه‌ی این بازی، نقدها و نمرات آن نیز منتشر شده است که با یکدیگر مروری بر آن‌ها خواهیم داشت.

بازی Sniper Elite V2 نخستین بار در سال ۲۰۱۲ عرضه شد. داستان بازی در اواخر جنگ جهانی دوم و در رابطه با سربازی روایت می‌شود که قصد دارد تمام داشنمندانی که در پروژه‌ی موشکی V-2 طی جنگ جهانی دوم نقش داشته‌اند را از میان بردارد. سال گذشته، استودیوی ربلیون  از نسخه‌ی بازسازی شده‌ی این بازی اکشن سوم شخص تحت عنوان Sniper Elite V2 Remastered رونمایی کرد. حال این عنوان به تازگی عرضه شده و هم‌زمان با عرضه‌ی آن نقدها و نمرات بازی نیز در دسترس قرار گرفته است که می‌توانید جزئیات بیشتر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

Everyeye.it 7.5/10

به طور خلاصه، حتی پس از گذشت هفت سال از انتشار نسخه‌ی اصلی، استودیوی ربلیون بار دیگر به هدف زده است

PlayStation Universe 7.5/10

Sniper Elite V2 Remastered یک ریمستر با کیفیت است که به شما اجازه می‌دهد تا علاوه بر بخش داستانی بازی، مراحل مربوط به بسته‌های الحاقی و گیم‌پلی رضایت بخش آن را بار دیگر تجربه کنید. برخی از قسمت‌های بازی ارتقای چندانی نیافته‌اند و حتی می‌توان گفت نسبت به نسخه‌ی اصلی پیشرفتی در آن‌ها مشاهده نمی‌شود؛ به خصوص اینکه صداگذاری و هوش مصنوعی بازی به خویی قدیمی بودن آن را نمایش می‌دهند. علیرغم این موضوع، بازی Sniper Elite V2 Remastered یک راه جذاب و لذت بخش برای تجربه‌ی بازی قدیمی استودیوی ربلیون به شمار می‌رود.

The Digital Fix 7/10

Sniper Elite V2 Remastered یک ریمستر و یک اکشن مخفی‌کاری نامناسب است اما تمام کردن کار دشمنان به صورت صحنه‌ی آهسته، همچنان به مانند گذشته جذابیت خود را داراست. سیستم امتیازدهی آرکید گونه‌ی بازی به همراه مراحل کوتاه اضافه شده به این نسخه، سبب می‌شود تا این بازی تجربه‌ی بهتری نسبت به نسخه‌ی اصلی را به شما ارائه دهد.

Eurogamer Italy 7/10

Sniper Elite V2 Remastered یک بازسازی خوب از یک بازی تک تیراندازی خوب است. علیرغم طراحی هنری مناسب، بازی از نظر گرافیکی کیفیت خوبی ندارد اما همچنان تجربه‌ای جذاب و انتخابی مناسب برای طرفداران این سری به شمار می‌رود.

CGMagazine 6/10

Sniper Elite V2 Remastered یک ریمستر خوب از یک بازی اکشن سوم شخص متوسط است.

Metro GameCentral 6/10

در زمینه‌ی هوش مصنوعی و طراحی مراحل بازی، همچنان مشکلاتی وجود دارد و علیرغم قدیمی بودن بازی، Sniper Elite V2 Remastered یکی از بهترین بازی‌های سبک تک تیراندازی است.

Push Square 5/10

Sniper Elite V2 Remastered یک بازی افتصاح نیست اما کمی قدیمی و خارج از رده به نظر می‌رسد. آزمایشات ایکس‌ری همچنان جذاب هستند و همین را می‌توان تنها ویژگی به شمار آورد که ممکن است باعث شود بازی‌بازان امروزی آن را تجربه کنند. به بیان ساده‌تر، بازی‌های مشابه بهتری در بازار هستند که شما می‌توانید آن‌ها را تجربه کنید؛ از جمله نسخه‌های جدیدتر این فرانچایز که به نوعی آن را زیر سوال برده‌اند.

Sniper Elite V2 Remastered امروز سه‌شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ (۱۴ ماه می ۲۰۱۹) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید