طاعون در شهر، داستان‌سرایی در اوج | نقدها و نمرات A Plague Tale: Innocence

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰

به تازگی همراه با انتشار بازی A Plague Tale: Innocence، نقدها  نمرات آن نیز مشخص شده‌اند. در ادامه با گیمفا همراه باشید تا مروری دقیق بر نمرات این بازی داشته باشیم.

بازی A Plague Tale: Innocence یک عنوان اکشن-ماجراجویی، آمیخته با عناصر مخفی‌کاری است که امروز در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. بازی داستان دو خواهر و برادر را روایت می‌کند که هر دو بی‌سرپرست هستند و باید از شهری که از طرفی توسط طاعون و از طرفی دیگر توسط سربازان و موش‌های وحشی تهدید می‌شود، جان سالم به در ببرند. تا کنون نمایش‌های خیره‌کننده‌ای از این بازی مشاهده کرده‌ایم و انتظارات از آن به شدت بالا بود. نمی‌توان بیان کرد که نمرات بازی عالی هستند، ولی شاید بتوان این عنوان را بازی دانست که ارزش یک بار تجربه کردن را دارد.

۱۰/۱۰ :Screen Rant 

این بازی به خوبی توانسته است حس ترس، بقا، اکشن و مبارزه را با یکدیگر مخلوط کند. در اصل، کم‌تر بازی دیگر این کار را به این کیفیت انجام داده است. بازی A Plague Tale: Innocence همچنین بیان می‌کند که دنیای بازی‌های ویدئویی هنوز هم به عناوین تک‌نفره و داستان‌محور نیاز دارد؛ مخصوصا عناوینی که همچون این بازی به زیبایی هر چه تما‌م‌تر داستان را روایت می‌کنند.

۹/۱۰ :Twinfinite

بازی A Plague Tale: Innocence یک جواهر درخشان در اواخر نسل هشتم است که هیچ کس نباید آن را از دست بدهد.

۹/۱۰ :PlayStation Universe

با مکانیزم‌های مخفی‌کاری زیبا، داستان جذاب و محیطی که اکثر اوقات ترسناک و دلهره آور است، این بازی می‌تواند بهترین بازی در سبک خود در کل سال باشد.

۸٫۵/۱۰ :DualShockers

داستان این بازی شما را در همان لحظات اول جذب می‌کند و بسیار درگیرکننده است.

۸٫۴/۱۰ :Everyeye.it

این بازی، عنوانی است که ما آن را به تمام کسانی که داستان‌سرایی را در اولویت قرار می‌دهند، توصیه می‌کنیم.

۸/۱۰ :GameSpot

به واسطه‌ی داستان، دشمنان و البته موش‌‌های جهش‌یافته، این بازی یک روایت عالی از مقاومت و بقا را به بازی‌بازان ارئه می‌دهد.

۷/۱۰ :IGN

این بازی داستان و روایتی خارق‌العاده دارد ولی گیم‌پلی بازی نمی‌تواند به همان اندازه جذاب باشد.

۷/۱۰ :GamesRadar+

اگر در اخر هفته به دنبال یک بازی خوش‌ساخت و زیبا هستید، A Plague Tale: Innocence برای شما است. هرچند، هر کسی که بازی شما را نگاه کند ممکن است از تعداد زیاد اجساد موجود در بازی شگفت‌زده بشود.

به نظر می‌رسد بازی A Plague Tale: Innocence به خوبی از عهده‌ی داستان‌سرایی بر آمده و تحسین همگان را برانگیخته است. این بازی از امروز برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود.

1
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید