بازی Blood: Fresh Supply در دسترس قرار گرفت

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

سازندگان بازی Blood: Fresh Supply در جدیدترین خبر خود اعلام کردند که نسخه‌ی بازسازی شده‌ی این عنوان هم‌اکنون برروی رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفته است که می‌تواند خبر خوبی برای دارندگان این پلتفرم باشد. در ادامه می‌توانید جزئیات بیشتری در خصوص این بازی مشاهده کنید.

Blood: Fresh Supply از سری عناوین جذاب و جالب به سبک شوتر اول شخص است که در گذشته شاهد انتشار نسخه‌ای قدیمی از آن برروی همین پلتفرم بودیم. در این عنوان شما با یافتن اسلحه‌ی مورد نظر خود باید در برابر موجودات عجیب و زامبی‌ها دوام آورده و آن‌ها را از بین ببرید. حال و هوای این عنوان درست همانند بازی DOOM است در حالی که بسیاری از بازی‌بازان آن را با عناوین دیگری مانند Wolfenstein و Shadow Warrior نیز مقایسه کرده‌اند. گفتنی است که استودیوی نایت دایو (Night Dive) وظیفه‌ی انتشار این بازی را برعهده داشته است. اگر شما هم از دوست‌داران این سبک هستید، Blood: Fresh Supply را هرگز از دست ندهید.

از تفاوت‌های این بازی با عناوینی مثل DOOM شاید بتوان به سلاح‌های عجیب‌تر و تنوع بیشتر دشمنان اشاره کرد و این امکانات باعث می‌شوند تا بازی‌بازان زیادی از آن استقبال کنند. به نقل از سازندگان، نسخه‌ی بازسازی شده‌ی این عنوان با ویژگی‌های بیشتر برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شده است. همچنین دو بسته‌ی الحاقی با نام‌های Plasma Pak و Cryptic Passage که برای نسخه‌ی قدیمی عرضه شده بودند، در این نسخه نیز در دسترس قرار دارند.

0
0
PC
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید