فصل دوم Apex Legends، ماه آینده و در رویداد E3 2019 معرفی خواهد شد

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۰

فصل نخست بازی Apex Legends در حال حاضر در دسترس قرار دارد. تعداد زیادی از بازی‌بازان پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان این بازی را به علت پشتیبانی ضعیف و محتوای کم سیزن پس آن کنار گذاشته‌اند. به همین خاطر، منطقی‌ست که استودیوی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) در نظر داشته باشد تا این مشکل را با عرضه فصل دوم این بازی رفع کند. صحبت از فصل دوم Apex Legends شد، چه انتظاری باید از این فصل داشت؟ بسیار خب، به گفته شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، فصل دوم بازی Apex Legends ماه آینده و در جریان رویداد E3 2019 معرفی خواهد شد.

به طور مشخص، الکترونیک آرتس در کنفرانس خبری اخیر خود، رسماً تائید کرد که ریسپاون در جریان کنفرانس خبری EA Play، روز جمعه ۱۷ خرداد ماه (۷ ژوئن) از فصل دوم بازی Apex Legends رونمایی خواهد کرد.

اندرو ویلسون (Andrew Wilson)، مدیرعامل EA Games در این باره اظهار داشت:

در حال حاضر ما تماماً برروی ارائه یک سرویس زنده و بلندمدت برای این جامعه مخاطبین جهانی تمرکز کرده‌ایم که شامل فصل‌های جدید که محتوای Battle Pass را تقویت می‌کنند و تحول‌های هیجان‌انگیز در محیط بازی می‌شود.

الکترونیک آرتس در ادامه تائید کرد که فصل جدید بازی مورد بحث، در سه ماهه جدید این شرکت و شاید اوایل سه ماهه بعدی آن‌ها عرضه گردد. به عبارت دیگر، فصل دوم Apex Legends اواخر ژوئن یا اوایل جولای منتشر خواهد شد.

ویلسون در ادامه به این نکته اشاره کرد که موفقیت این بازی برای استودیوی ریسپاون و الکترونیک آرتس خوب خواهد بود و باعث می‌شود تا این استودیو چیزهای جدیدی یاد بگیرد و تجربه بیشتری در زمینه بازی‌های بتل رویال بدست آورد.

بازی Apex Legends در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید