تاریخ انتشار نسخه‌ی کنسولی بازی Dauntless مشخص شد

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۵

پس از یک تاخیر کوتاه، استودیوی فونیکس لبز (Phoenix Labs) تاریخ انتشار نسخه‌ی نهایی بازی نقش‌آفرینی و رایگان خود یعنی Dauntless را مشخص کرده است. هواداران می‌توانند از تاریخ ۳۱ اردیبهشت ماه سال جاری (۳۱ می سال ۲۰۱۹ میلادی)، به تجربه‌ی این بازی برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان بپردازند.

نسخه‌ی بتای این بازی هم‎اکنون برروی رایانه‌های شخصی و از طریق نرم‌افزار اختصاصی استودیو در دسترس است. با این حال، با انتشار نسخه‌ی نهایی، این بازی تنها از طریق فروشگاه اپیک گیمز در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی قرار می‌گیرد. علاوه بر این، هم‌زمان با انتشار نسخه‌ی نهایی، کاربران می‌توانند از قابلیت بازی میان‌پلتفرمی بین پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول ایکس‌باکس وان لذت ببرند. تیم سازنده هنوز موفق به اضافه کردن این قابلیت به نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی نشده است.

هم‌زمان با انتشار نسخه‌ی نهایی بازی بهینه‌سازی‌ها و ویژگی‌های جدیدی به آن اضافه خواهند شد. در کنار اعمال تغییرات اساسی در بخش کمپین این عنوان نقش‌آفرینی، شاهد اضافه شدن یک سیستم Mastery جدید به بازی خواهیم بود. علاوه بر این، در پایان هر ماموریت و شکار، یک صفحه‌ی جدید با هدف معرفی پاداش‌ها و دست‌آوردهای آن ماموریت به شما نمایش داده خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید