کمپین بازی Call of Duty 2019 با کمک اعضای قدیمی استودیوی ناتی‌داگ ساخته می‌شود

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۵

اوایل سال جاری میلادی، شرکت اکتیویژن تائید کرد که نسخه جدید سری بازی‌های محبوب Call of Duty – که شایعات، گزارش‌ها و اطلاعات لو رفته زیادی به آن اشاره دارند که این بازی، Modern Warfare 4 خواهد بود – کمپین داستانی خواهد داشت و تا اواخر امسال، برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. به نظر می‌رسد که اعضای قدیمی استودیوی ناتی‌داگ، برای ساخت یک بخش داستانی بی‌نظیر برای Call of Duty 2019، کمک زیادی می‌کنند. در جریان لایواستریم جدیدی، یکی از اعضای استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) بار دیگر تاکید کرد که توسعه دهندگان قبلی ناتی‌داگ، «کمک زیادی به تیم داستانی این بازی» می‌کنند. همانطور که احتمالاً می‌دانید، اعضای قبلی ناتی‌داگ کسانی بودند که در ساخت بخش داستانی بازی قبلی اینفینیتی وارد، یعنی Infinite Warfare، نقش زیادی داشتند؛ بازی‌ای که از نظر داستانی، یکی از بهترین نسخه‌های سری Call of Duty نام گرفت. به عبارت دیگر، به نظر می‌رسد که نسخه جدید Call of Duty نیز حداقل از نظر داستانی، عنوانی خوب باشد.

البته، تنها به خاطر اینکه اعضای قبلی ناتی‌داگ در ساخت کمپین Call of Duty 2019 نقش دارند، نمی‌توان با اطمینان گفت که این بازی داستانی عالی را روایت خواهد کرد، اما زمانی که به دنبال افراد حرفه‌ای در زمینه داستان‌سرایی هستید، چه کسانی بهتر از اعضای استودیوی ناتی‌داگ؟

در حال حاضر، شرکت اکتیویژن (Activision) به صورت رسمی از بازی Call of Duty 2019 رونمایی نکرده است و هنوز نمی‌دانیم دقیقاً با چه نوع عنوانی روبرو هستیم. به نظر می‌رسد که حداکثر تا ماه آینده، شاهد معرفی کامل این بازی موردانتظار باشیم. شایعات زیادی حکایت از آن دارند که این بازی، جدیدترین قسمت از زیرمجموعه Modern Warfare باشد. این سری یکی از بهترین و پرفروش‌ترین سری‌های مجموعه Call of Duty محسوب می‌شود که اهمیت زیادی برای علاقه‌مندان این سری تیراندازی دارد و بدون شک معرفی شدن نسخه جدید آن، هیجان و اشتیاق زیادی را به دنبال خواهد داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر از پروژه Call of Duty 2019، گیمفا را در روزهای آینده دنبال کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید