شایعه: کاور نهایی عنوان Gears 5 به همراه تاریخ انتشار آن مشخص شدند

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۵

از زمان معرفی نسخه‌ جدید سری Gears تاکنون، شرکت ماکروسافت اطلاعات بسیار اندکی را در اختیار کاربران قرار داده و این بازی در سکوت خبری توسعه داده شده است. حال اما تصویری از کاور این بازی منتشر شده است. در کنار آن، تاریخ عرضه‌ی این عنوان نیز طبق این شایعات مشخص شده است.

به تازگی وب‌سایت Generation Xbox، یک وب‌سایت اسپانیایی که تمرکز بسیاری برروی ایکس‌باکس دارد، موفق شده است تا در سازمان رده بندی سنی کشور تایوان تاریخ عرضه و تصویری از کاور نهایی این بازی را پیدا کند. به گفته‌ی این وب‌سایت، بازی Gears 5 در روز سه‌شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ (۱۰ سپتامبر ۲۰۱۹) به صورت رسمی عرضه خواهد شد که می‌تواند تا حدودی درست باشد. چراکه پیش‌تر شرکت ماکروسافت تجربه‌ی عرضه‌ی عناوین خود در روز سه‌شنبه را داشته است.

اما تصویری نیز از کاور نهایی این بازی منتشر شده است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده نمایید.

می‌توان گفت که این تصویر به نظر رسمی می‌رسد و از کیفیت خوبی برخوردار است. البته که هر شخصی با توانایی‌های خاص در زمینه‌ی ویرایش تصویر می‌تواند چنین کاوری را طراحی کند.

عنوان Gears 5 قرار است در سال جاری برای کنسول ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود. انتظار می‌رود که شرکت ماکروسافت حین کنفرانس خود در رویداد E3 2019 جزئیات بیشتری را از این بازی منتشر کند.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید