اطلاعاتی در خصوص انتشار بازی Rune Factory 5 منتشر شد

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰

سازندگان بازی Rune Factory 5 پس از معرفی این عنوان جزئیاتی در خصوص عرضه‌ی آن در سال ۲۰۲۰ را در دسترس بازی‌بازان و طرفداران این سری قرار دادند. اطلاعات بیشتر در این خصوص را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

سری بازی Rune Factory از قدیم تاکنون با سبک جالبی که دارد، بازی‌بازان زیادی از کشور ژاپن را جذب کرده است. در این سری بازی جذاب شما باید با انتخاب شخصیت دلخواه از میان مردان و زنان مختلف، به زندگی و ارتباط با دیگران پرداخته و گاهی هم وقت خود را صرف مبارزات مهیج کنید. گفتنی است که چهارمین نسخه از آن در سال ۲۰۱۲ برروی نینتندو ۳DS منتشر شد و اکنون استودیوی مارولس اند اکسید گیمز (Marvelous and XSeed Games) مشغول ساخت نسخه‌ی بازسازی شده‌ای است که حدود سه ماه دیگر در اختیار دارندگان نینتندو سوییچ قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید اطلاعات بیشتر در مورد این خبر را در این صفحه مطالعه کنید.

همانطور که قبلا گفته شد، قرار است بازی Rune Factory 5 در سال ۲۰۲۰ برروی نینتندو سوییچ عرضه شود. تیم سازنده‌ی این عنوان چند روزی است که پروژه‌ی ساخت آن را آغاز کرده‌اند. در همین راستا، گفته می‌شود که این بازی تا قبل از ماه مارس سال ۲۰۲۰ منتشر نخواهد شد و علاقه‌مندان باید کمی بیشتر برای تجربه‌ی آن صبور باشند. این عنوان ابتدا در کشور ژاپن و سپس برای سایر مناطق در دسترس قرار خواهد گرفت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید