حالت Duo مجددا از بخش Firestorm بازی Battlefield V حذف شد

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

اخیرا طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده از سوی سازندگان و ناشر بازی Battlefield V، برای باری دیگر حالت دو نفره از بخش بتل رویال این عنوان حذف شد.

همان‌طور که در جریان هستید، مدتی است که بخش بتل رویال بازی Battlefield V که تحت عنوان Firestorm شناخته می‌شود در دسترس بازی‌بازان و کاربران قرار گرفته است. اضافه شدن حالت بتل رویال به این بازی تیراندازی منحصر به فرد، بازخوردهای خوب و مثتبی را به همراه آورد و افراد زیادی را جذب خود کرد. Firestorm همانند دیگر بازی‌های این سبک، از قوانین معمول بازی‌های بتل رویال پیروی می‌کند و طبق روال معمول این نوع بازی‌ها، شما با چترنجات وارد یک نقشه‌ی بزرگ ۶۴ نفره می‌شوید، به دنبال سلاح‌ها و دیگر تجهیزات می‌گردید و سپس برای بقا و برنده شدن می‌جنگید.

مدتی پیش، استودیو بازی‌سازی دایس (DICE)، حالت تجربه‌ی دو نفره این بخش در حالی که حذف شده بود را مجددا به بازی Battlefield V اضافه کرد. اما حال پس از گذشت مدتی کوتاه، این استودیو به همراه شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) برای باری دیگر حالت دو نفره بخش بتل رویال این بازی خاص و استثنایی را حذف کردند.

قبل از اضافه شدن حالت Duo، بازی‌بازان تنها می‌توانستند به صورت تیمی به تجربه‌ی بخش Firestorm بپردازند و به مبارزه با دیگر حریفان بروند. حال دوباره با حذف شدن حالت دونفره، مجددا تنها حالت Squad یا تیمی در دسترس بازی‌بازان و کاربران قرار گرفته است. آقای آدام فریمن (Adam Freeman)، مدیر بخش ارتباطات شرکت الکترونیک آرتس، در اینبار می‌گوید:

پس از اضافه شدن حالت Duo یا دونفره به بازی، کاربران بازخوردهای خوب و مثبتی از خود نشان دادند. این حالت برای مدت کوتاه در دسترس قرار گرفت و در ابتدا تنها قصد داشتیم یک نگاه اولیه به این حالت داشته باشیم. حالت دو نفره یک محتوای زمانی است که همانند حالت‌ها Rush و Grind طراحی شده و در قسمت سوم بازی قرار گرفته است. زمانی‌ که حالت Duo برای اولین بار از بازی Battlefield V حذف شد، درخواست‌های زیادی از سوی بازی‌بازان برای ما ارسال شد که خواستار اضافه شدن مجددا این حالت به بازی بودند. ما از این بابت بسیار خوشحال هستیم و تصمیم گرفتیم حالت Duo را برای باری دیگر به بازی اضافه کنیم. پس از این اتفاق مشاهده کردیم که بازیکنان مجددا به‌سراغ حالت تیمی رفته‌اند و کمتر شخصی حالت دو نفره بخش بتل رویال را تجربه می‌کند. به همین دلیل حالت Duo را از قسمت Matchmaking بازی حذف کردیم. همانند سایر محتوای زمانی بازی، هیچ وقت نخواهیم گفت که دیگر این حالت به بازی اضافه نمی‌شود. ما اطمینان داریم که دوباره حالت Duo را در بازی Battlefield V خواهیم دید.

در حال حاضر هیچ برنامه‌ای از سوی استودیوی سازنده و شرکت بازی‌سازی الکترونیک آرتس مبنی بر تاریخ اضافه شدن دوباره این حالت در دسترس قرار نگرفته است. بسیاری از بازی‌بازان و علاقه‌مندان به حالت دو نفره، نسبت به حذف شدن این عنوان از بازی ابراز ناراحتی می‌کنند و به نظر می‌رسد که در صورت افزوده نشدن حالت Duo به بخش Firestorm بازی Battlefield V، تمایل به رفتن به سوی بازی‌هایی همچون PUBG و Call of Duty: Black Ops 4’s Blackout را دارند. در ادامه از آقای آدام فریمن پرسیده شد که «آیا امکان دارد که این حالت در سیستم Matchmaking باقی بماند، اما به کاربران گفته شود که مدت زمان بیشتری را باید منتظر بمانند؟» آدام فریمن در اینباره بیان کردند:

این یک کار غیر ممکن نیست، اما درست‌ترین و عاقلانه‌ترین کار ممکن هم به نظر نمی‌رسد. ما می‌توانیم کارهای بهتری را انجام بدهیم که بعضی از آن‌ها جنبه تبلیغاتی در سایت ردیت و داخل بازی دارند. برای مثال اینکه چه محتویاتی به‌ صورت زمانی برای بازی در نظر گرفته شده‌اند و این آیتم‌ها در چه زمانی از بازی حذف می‌شوند، خود یک جنبه‌ی تبلیغاتی دارند. ما موارد بسیاری از بخش بتل رویال بازی را در رویداد EA Play سال ۲۰۱۹ میلادی در دسترس قرار خواهیم داد. همچنین اگر تصمیم بگیریم که حالت دونفره را مجددا به بازی اضافه کنیم، در بهترین زمان ممکن این کار را انجام خواهیم داد. برای مثال هر آخر هفته یا به مدت یک هفته برای جشن گرفتن به‌روزرسانی‌های بخش Firestorm، دوباره شاهد حالت دو نفره در این بخش خواهیم بود.

و در نهایت آقای آدام فریمن صریحا اعلام کرد که حالت دو نفره بخش بتل رویال بازی Battlefield V، به صورت دائم و همیشگی در بازی وجود نخواهد داشت که این گفته‌ها، برای بسیاری از بازی‌بازان و کاربران ناراحت‌کننده به نظر می‌رسند. بازی Battlefield V هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. برای بررسی جلوه‌های بصری و عملکرد جدیدترین ساخته‌ی دایس، پیشنهاد می‌کنیم ویدئوی تحلیل فنی آن را مشاهده کنید.

در ضمن اگر جزو کسانی هستید که قصد خرید این بازی را دارند، پیشنهاد می‌کنیم با مراجعه به این صفحه‌ی وب‌سایت گیمفا، نکاتی را که باید پیش از خرید بازی Battlefield V بدانید را در  ویدئوی هایلایت این عنوان مشاهده کنید. در پایان نیز اگر از طرفداران پر و پا قرص این بازی منحصر به فرد و هیجان‌انگیز هستید، به احتمال زیاد نقد و بررسی آقای مهدی رضایی بتواند توجه‌ی شما را به پتانسیل‌های بازی جذب کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید