بازی Ghost Recon Breakpoint، حداقل نقشه‌ای به بزرگی نسخه‌ی قبلی خواهد داشت

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰

کارگردان هنری بازی Ghost Recon Breakpoint ادعا دارد که این عنوان، ساعت‌ها می‌تواند بازی‌بازان را سرگرم کند و دارای نقشه‌ای بسیار بزرگ است.

شاید بتوان بازی Ghost Recon Breakpoint را دنباله‌ای دانست برای نسخه‌ی سال ۲۰۱۷ این مجموعه. ولی از طرفی دیگر باید قبول کرد که با تغییراتی که در این بازی ایجاد شده است، Ghost Recon Breakpoint قصد دارد تا مسیری تازه را برای این سری در پیش بگیرد. بخش Raid به این بازی اضافه شده است و لوت‌های بازی اکنون سطح‌بندی شده‌اند (شما می‌توانید اخبار مربوط به این دو موضوع را به ترتیب در این نشانی و در اینجا مطالعه کنید). بنابراین، احتمالا موارد زیادی در بازی وجود دارند که انتظار دیدنشان را نداریم.

ولی یک مورد نسبت به نسخه‌ی قبلی تغییری نکرده است: شما همچنان در دنیایی بزرگ و ازاد حضور دارید و مختارید که در آن به جستجو بپردازید. از همین رو این سوال پیش آمد که این دنیا تا چه اندازه بزرگ است! طی مصاحبه‌ای، کارگردان هنری این بازی تقریبا به این سوال پاسخ داده است، البته او مشخصات دقیقی را در اختیار ما نگذاشته ولی به بازی‌بازان قول داده که در Ghost Recon Breakpoint با نقشه‌ای حداقل به بزرگی نسخه‌ی پیشین روبرو خواهیم بود. او در ادامه بیان کرد که در حیطه‌ی گیم‌پلی، ساعت‌ها محتوا برای بازی‌بازان تدارک دیده شده است. متاسفانه او هیچ اطلاعات دقیق‌تری را منتشر نکرده است.

به نظر می‌رسد که بازی Ghost Recon Breakpoint قصد دارد تا تمامی ایرادات و مشکلات نسخه‌های قبلی را برطرف کند. بازی Ghost Recon Breakpoint در تاریخ جمعه ۱۲ مهر ماه، مصادف با ۴ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی، برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. شما می‌توانید تریلر معرفی بازی را در اینجا و اولین تریلر گیم‌پلی بازی را نیز در این نشانی مشاهده کنید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید