بسته الحاقی جدید بازی A Hat in Time منتشر شد

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰

به تازگی سازندگان بازی جالب A Hat in Time اعلام کردند که جدیدترین بسته‌ی الحاقی این عنوان هم‌اکنون در دسترس بازی‌بازان و طرفداران آن قرار گرفته است. در ادامه می‌توانید جزئیاتی در خصوص محتویات این بسته را مشاهده کنید.

A Hat in Time از سری عناوین معمایی و فکری است که در اواخر سال ۲۰۱۷ در دسترس دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان قرار گرفت. این بازی خیلی زود توانست افراد زیادی را به خود جذب کند تا جایی که بیش از یک میلیون نسخه از آن به فروش رفته است. سازندگان نیز این عقیده را دارند که با ساخت و عرضه‌ی بسته‌های الحاقی مختلف می‌توانند به محبوبیت این عنوان اضافه کنند. گفتنی است که استودیوی Gears for Breakfast وظیفه‌ی انتشار این بازی را برعهده داشته است. اگر از طرفداران عناوین به این سبک هستید، A Hat in Time را هرگز از دست ندهید.

به تازگی دومین بسته‌ی الحاقی این بازی تحت عنوان Nyakuza Metro در دسترس همه‌ی پلتفرم‌های ذکر شده قرار گرفته است که ویژگی‌های زیادی را به آن اعمال می‌کند که یکی از مهم‌ترین آن‌ها را می‌توان حالت Online Party Mode دانست. بازی‌بازان قادر خواهند بود تا در این حالت رقابت جذابی را با یکدیگر تجربه کرده و از آن لذت ببرند. برای مشاهده‌ی اطلاعات بیشتر در خصوص این بسته می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید