بازی Doom Eternal در مراسم QuakeCon قابل بازی خواهد بود

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

بازی Doom Eternal به طور حتم یکی از مورد انتظارترین عناوین شرکت بتسدا (Bethesda) است و به نظر می‌رسد این شرکت نیز توجه ویژه‌ای به این عنوان تیراندازی دارد. براساس اطلاعات منتشر شده، اولین نسخه‌ی قابل بازی این عنوان در مراسم QuakeCon امسال حصور خواهد داشت.

هواداران Doom Eternal می‌توانند این بازی تیراندازی را در جریان مراسم QuakeCon Europe که در تاریخ ۴ مرداد ماه سال جاری (۲۶ جولای سال ۲۰۱۹ میلادی) برگزار می‌شود، تجربه کنند. اگرچه عناوین دیگری مانند Quake Champions و Wolfenstein: Youngblood نیز در این مراسم حضور خواهند داشت ولی به احتمال بسیار زیاد، ساخته‌ی جدید استودیوی اید سافتور (Id Software) در مرکز توجه کاربران و هواداران خواهد بود. با توجه به این که ورودی این مراسم کاملا رایگان است، کسانی که در این تاریخ در شهر لندن حضور دارند می‌توانند بدون هیچ هزینه‌ای این بازی را تجربه کنند.

با توجه به این که بازی Doom Eternal در مراسم E3 امسال نیز حضور دارد، می‌توان انتظار انتشار اطلاعات بیشتر از این عنوان مورد انتظار را در آینده‌ی نزدیک داشت. این بازی در تاریخی نامشخص برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و سرویس استریم شرکت گوگل یعنی استیدیا (Stadia) منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید