نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Ghost of Tsushima در Dreams زیبا به نظر می‌رسد

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۵

بازی‌بازان خلاق پلی‌استیشن ۴ در Dreams، صحنه‌ای از بازی Ghost of Tsushima را بازسازی کرده‌اند و باید اقرار کرد که شاهکاری زیبا را ارائه داده‌اند.

تا به اکنون تنها یک نمایش از بازی انحصاری Ghost of Tsushima را مشاهده کرده‌ایم و باید قبول کنیم که این نمایش، فراتر از هر چیزی بود که ما تصور می‌کردیم. جلوه‌های بصری این بازی خارق‌العاده بودند و برای اثبات این حرف تنها کافی است به حرکت کردن سبزه‌‌ها و گندم‌ها در سبزه‌زار نمایش داده شده در تریلر دقت کنید. بازی‌بازان و طراحان بسیاری توسط برنامه‌ی Dreams برروی پلی‌استیشن ۴، شاهکارهای جالبی خلق کرده‌اند و امروز نیز شاهد آن هستیم که فردی با نام کاربری thrjoker594 بازی Ghost of Tsushima را بازسازی کرده است.

در این ویدئوی ۳۶ ثانیه‌ای که از بازسازی بازی Ghost of Tsushima منتشر شده است، همان صحنه‌ی معروف نمایش این بازی در طی مراسم سال گذشته را مشاهده می‌کنیم: صحنه‌ای که شخصیت اصلی بازی برروی صخره‌ای ایستاده است و به طبیعت زیر پایش نگاه می‌کند، در همین حال نیز وزش باد قدرت گرافیکی بازی را به رخ بازی‌بازان و تماشاچیان می‌کشد. شما می‌توانید ویدئوی مذکور را در قسمت زیر مشاهده کنید.

دانلود ویدئو 

بازی Ghost of Tsushima توسط استودیوی ساکرپانچ (Sucker Punch) در دست توسعه قرار دارد. متاسفانه هنوز هیچ زمان دقیقی برای انتشار این بازی مشخص نشده است، ولی انتظار می‌رود که در سال ۲۰۱۹ شاهد عرضه‌ی آن برای کنسول پلی‌استیشن ۴ باشیم.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید