سازندگان The Last of Us Part 2 به دنبال استخدام بازی‌سازان بیشتری هستند

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰

به تازگی یکی از کارگردان‌های عنوان The Last of Us Part 2 پستی را در حساب توئیتر خود منتشر کرده است که به نیاز استودیوی ناتی‌داگ (Naughty Dog) به بازی‌سازان بیشتر اشاره دارد.

بازی The Last of Us Part 2 در مراحل پایانی ساخت خود قرار دارد و چند وقت پیش، استودیوی ناتی‌داگ از پایان یافتن مراحل ضبط صحنه‌های بازی خبر داد. حال اما یکی از کارگردانان این عنوان، یعنی آقای آنتونی نیومن (Anthony Newman)، در حساب توئیتر خود پستی را مربوط به نیاز استودیو به بازی‌سازان جدید به اشتراک گذاشته است.

به تازگی فرصت‌های جدیدی برای کار در استودیو فراهم شده است که در راس آن‌ها پست طراح بخش مبارزه‌ی بازی قرار دارد. افرادی که به این سمت برسند می‌توانند برروی انیمیشن‌های بسیار هیجان‌انگیزی کار کنند.

افراد علاقه‌مند می‌توانند در بخش‌های طراحی صحنه‌های تعاملی، برنامه‌نویسی گیم‌پلی، سرورهای بخش چندنفره و بسیاری از فرصت‌های شغلی دیگر، در استودیوی ناتی‌داگ استخدام شوند و در پایان یافتن مراحل توسعه‌ی بازی The Last of Us Part 2 همکاری کنند. به نظر می‌رسد که بخش عمده‌ای از ساخت بخش‌های ذکر شده به پایان رسیده باشد و استودیوی سازنده تنها برای پایان دادن و یا پولیش کردن آن‌ها به بازی‌سازان جدید نیاز داشته باشد. اما یک هدف دیگر که استودیوی ناتی‌داگ می‌تواند از استخدام این افراد داشته باشد، کار برروی پروژه‌ی بعدی آن‌هاست که البته در کنار آن، این افراد می‌توانند به دیگر اعضای استودیو در مراحل پایانی توسعه‌ی The Last of Us Part 2 کمک کنند.

هنوز تاریخ انتشار عنوان The Last of Us Part 2 مشخص نشده است و با توجه به عدم حضور شرکت سونی در رویداد E3 2019، نمی‌توان زمانی را برای رونمایی از تاریخ عرضه‌ی آن تعیین نمود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید