Assassin’s Creed Odyssey | جزئیات جدیدی از قسمت بعدی The Lost Tales of Greece منتشر شد

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) به تازگی اطلاعات جدیدی را از قسمت نهم The Lost Tales of Greece منتشر کرده است. این‌طور که به نظر می‌رسد، بازی‌بازان باید کسی را شکار کنند که خودش را به جای آن‌ها معرفی کرده است.

اگر بازی Assassin’s Creed Odyssey را تجربه کرده باشید، به احتمال زیاد با سری ماموریت‌های The Lost Tales of Greece آشنایی دارید. به طور خلاصه، این‌ها مراحلی هستند که با یک برنامه‌ی انتشار ثابت به بازی اضافه شده و تجربه‌ی جدیدی را ارائه می‌دهند.

این ماموریت جدید که نهمین قسمت سری The Lost Tales of Greece محسوب می‌شود، «A Really, Really Bad Day» نام دارد. فردی متقلب در Lokris خود را به جای شما معرفی کرده و به اعتبار شما لطمه زده است. بازی‌بازان باید با سفر به این روستا و پرس و جو از ساکنین آن، هویت این شخص را پیدا کنند. البته پیش از تجربه‌ی این ماموریت، شما حتماً باید به چپتر پنجم بخش داستانی رسیده باشید.

ماموریت «A Really, Really Bad Day» در تاریخ سه شنبه ۲۴ اردیبهشت (۱۴ مه) به صورت رایگان در دسترس تمام بازی‌بازان قرار خواهد گرفت.

علاوه بر این، به‌روزرسان ماه جاری به همراه برخی بهبود‌های تازه منتشر خواهد شد. یکی از این موارد جدید، Legendary Lieutenant‌های منحصر به فردی هستند که سطح آن‌ها همزمان با بازی‌باز ارتقا پیدا می‌کند. همچنین برای سرعت بخشیدن به اتمام قرارداد‌های هفتگی، این به‌روزرسان تعداد اهداف مورد نیاز را نیز کاهش خواهد داد.

بازی Assassin’s Creed Odyssey هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. برای آشنایی بیشتر با این عنوان، شما می‌توانید به نقد و بررسی متنی و ویدئویی آن مراجعه کرده و همچنین ویدئوی اختصاصی تحلیل فنی را تماشا کنید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید