سازندگان Sniper Elite از کار با سخت‌افزار پلی‌استیشن ۵ هیجان‌زده هستند

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

چند هفته پیش شرکت سونی بالاخره به صورت رسمی اطلاعات جدیدی را از کنسول نسل بعدی خود به اشتراک گذاشت و پس از آن روز، بازی‌بازان و دوست‌داران این شرکت منتظر انتشار جزئیات بیشتری از آن بوده‌اند. اما این داستان برای سازندگان بازی‌های ویدئویی متفاوت است. به صورت طبیعی آن‌ها پیش از هر شخص دیگری نسبت به سخت‌افزار و ویژگی‌های کنسول‌های نسل بعد واقف می‌شوند تا بتوانند بازی‌های خود را برای آن‌ها آماده سازند. حال به گفته‌ی تهیه‌کننده‌ی ارشد عنوان Sniper Elite، اعضای استودیوی ربلیون (Rebellion) از آشنایی و کار با سخت‌افزار کنسول بعدی شرکت سونی بسیار هیجان‌زده هستند.

ماه گذشته اولین جزئیات از کنسول پلی‌استیشن ۵ سونی توسط آقای مارک سرنی (Mark Cerny) منتشر شد، پس از آن اما شایعات مختلفی مبنی بر عرضه‌ی این کنسول در اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی در وب‌سایت‌های مختلف منتشر شده است که البته هیچ‌کدام از اعتبار بالایی بهره نمی‌برند. حال آقای جان سیمور (Jon Seymour)، تهیه‌کننده‌ی ارشد عنوان Sniper Elite، در مصاحبه‌ای با وب‌سایت Gamingbolt از واکنش بسیار مثبت اعضای استودیوی ربلیون نسبت به ویژگی‌های کنسول پلی‌استیشن ۵ گفته است.

فکر می‌کنم که هم بخش ربلیون نورث (Rebellion North) و هم دیگر بخش‌های استودیوی ربلیون از کار با کنسول جدید سونی هیجان‌زده خواهند شد. ما به عنوان یک استودیوی بازی‌سازی، با شناخت بیشتر نسبت به یک پلتفرم، می‌توانیم بسیار بهتر به آن عادت کنیم و انجین بازی‌سازی خود را ارتقا دهیم. به جز ویژگی‌های سخت‌افزاری، حمایت سازندگان و فرست پارتی‌های یک کنسول از بازی‌سازان نیز بسیار مهم است که در این زمینه ما روابط بسیار خوبی را با شرکت سونی داریم.

تابدین جا جزئیات بسیار کمی از کنسول نسل بعدی سونی منتشر شده است و کاربران بسیاری منتظر شنیدن اخبار بیشتری از آن هستند. اما در رابطه با استودیوی ربلیون، عنوان Sniper Elite V2 Remastered در روز سه‌شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ (۱۴ ماه می ۲۰۱۹) برای کنسول‌های ایکس باکس وان، پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید