بازی Blazing Beaks در دسترس قرار گرفت

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰

سازندگان بازی جالب Blazing Beaks در خبر جدیدی اعلام کردند که این بازی هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفته است. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتری در خصوص این عنوان باشید.

Blazing Beaks از سری عناوین جذاب به سبک تیراندازی است که در آن شما باید با انتخاب شخصیت دلخواه خود از میان پرندگان، به رقابت‌های تک‌نفره یا چندنفره پرداخته و تجربه‌ی جالبی از عناوین به این سبک را رقم بزنید. بسیاری از بازی‌بازان این بازی را با عناوینی مانند Nuclear Throne و Enter the Gungeon مقایسه کرده‌اند و اعتقاد دارند که سازندگان در ساخت این عنوان از آن‌ها الهام گرفته‌اند. در این مدت کوتاه که از عرضه‌ی بازی می‌گذرد، حالت دونفره‌ی این بازی بسیار مورد توجه قرار گرفته است که در آن شما به همراه دوست خود و با پیدا کردن سلاح‌های متفاوت به جنگ با رقبا می‌روید. همچنین حالت مسابقات این عنوان به شما اجازه‌ی دسترسی به سه دوست دیگر را هم خواهد داد و به این ترتیب می‌توانید مهارت‌های خود را در آن بسنجید.

گفتنی است که استودیوی اپلاوا (Applava) وظیفه‌ی انتشار این بازی را برعهده داشته است. به نقل از اعضای تیم سازنده، Blazing Beaks در حال حاضر برای رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ عرضه شده است. اگر از طرفداران عناوین به این سبک هستید، این بازی را از دست ندهید. در صورت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص این عنوان، آن را با شما در میان خواهیم گذاشت.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید