زمان و ساعت برگزاری کنفرانس Devolver Digital در نمایشگاه E3 2019 اعلام شد

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۱

نمایشگاه E3 تا کمتر از یک ماه دیگر برگزار خواهد شد، و سیل عظیم بازی‌بازان و علاقه‌مندان به صنعت بازی‌های ویدئویی، منتظر آن و کنفرانس‌های خبری‌اش هستند. به تازگی، تاریخ برگزاری کنفرانس خبری Devolver Digital به عنوان شرکت فعال در حوزه عناوین مستقل، مشخص و اعلام شده است.

به تازگی، شرکت Devolver Digital در توییتر خود اعلام کرده است که کنفرانس خبری خود در جریان رویداد E3 2019 را روز یکشنبه ۱۹ خرداد ماه (۹ ژوئن) ساعت ۷ پیش از ظهر به وقت PST (ساعت ۰۶:۳۰ به وقت تهران) برگزار خواهد کرد. هیچ جزئیات و اطلاعات خاصی از آنچه که باید از این کنفرانس انتظار داشته باشیم منتشر نشده است اما با توجه به دوره‌های گذشته، می‌توان انتظار نمایش‌های چیزهای دیوانه‌واری را در کنفرانس جدید Devolver Digital داشت.

با مشخص شدن زمان برگزاری کنفرانس Devolver Digital در E3 2019، اینک برنامه کامل کنفرانس‌های در نظر گرفته در این دوره از نمایشگاه سالانه E3 را می‌دانیم. این برنامه از روز یکشنبه ۱۹ خرداد (۹ ژوئن) با برگزاری کنفرانس‌های خبری مایکروسافت، بتسدا (Bethesda) و Devolver Digital آغاز می‌شود. روز بعد از آن، یعنی دوشنبه ۲۰ خرداد (۱۰ ژوئن) نیز شاهد نمایش‌های یوبی‌سافت (Ubisoft) و اسکوئر انیکس (Square Enix) خواهیم بود. این در حالی است که شرکت نینتندو نیز روز سه شنبه ۲۱ خرداد (۱۱ ژوئن)، قسمت جدید برنامه نینتندو دایرکت (Nintendo Direct) خود را منتشر می‌کند؛ درست قبل از باز شدن درهای نمایشگاه برای عموم. با اینکه دو شرکت الکترونیک آرتس و سونی این رویداد را نادیده گرفته‌اند، اما باز هم هیجان زیادی نسبت به آن وجود دارد.

اختصاص دادن یک کنفرانس خبری برای بازی‌های شرکت Devolver Digital، موضوع جالبی‌ است. باید دید که این شرکت که طیف گسترده‌ای از بازی‌ها را در دست دارد، از چه عناوینی رونمایی خواهد کرد. Devolver Digital معمولاً IPهای جدید می‌سازد و همین امر، پیش‌بینی برنامه‌های آن را سخت می‌کند.

نظر شما در خصوص حضور Devolver Digital در رویداد E3 2019 چیست؟ به نظر شما، این شرکت از چه بازی‌هایی رونمایی خواهد کرد؟ دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید