بسته‌ی الحاقی جدیدی برای Euro Truck Simulator 2 معرفی شد

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

به تازگی شرکت اس‌سی‌اس سافتور (SCS Software)، بسته گسترش دهنده‌ی جدیدی برای بازی Euro Truck Simulator 2 معرفی کرده است که جاده‌های طولانی را به سوی دریای سیاه مهیا می‌کند.

بی‌شک بازی‌های شبیه‌ساز طرفداران و علاقه‌مندان خاص خود را دارند که در این میان، شبیه‌ساز یک راننده کامیون جاده بسیار سر و صدا کرده است. سری بازی Euro Truck Simulator از همان ابتدا موفق شد تا توجه‌ی افراد زیادی را جذب کند که در حال حاضر، دومین نسخه از این سری در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. شما در این بازی، به عنوان یک راننده کامیون با دید اول شخص ایفای نقش خواهید کرد و شب‌ها و روز‌های خود را در جاده‌ها برای حمل و نقل محموله‌های متنوع سپری خواهید کرد. در حال حاضر نزدیک به ۱۹ هزار کاربر در حال گشت و گذار در این بازی منحصر به فرد هستند.

در این میان، وجود محله‌‌ها و جاده‌های مختلف باعث می‌شوند که بازی از حالت یک‌رنگی و تکراری بودن خود خارج شود. شرکت اس‌سی‌اس سافتور نیز در این راستا بسیار موفق عمل کرده به تازگی یک بسته‌ی الحاقی جدیدی را برای بازی Euro Truck Simulator 2 معرفی کرده است.

این بسته‌ی الحاقی قرار است اتوبان‌ها و جاده‌هایی به سوی دریای سیاه باز کند و بازی‌بازان را به محیط و فضایی نوین دعوت کند. طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، پس از عرضه‌ی این بسته‌ی الحاقی بازی‌بازان و کاربران می‌توانند محموله‌های خود را در جاده‌هایی در میان جنگل‌های ترانسیلوانیا و کوهستان‌های Carpathian در رومانی منتقل و خیابان‌های جدیدی را برای رانندگی تجربه کنند. در همین راستا، مناطقی از کشور ترکیه و شهر استانبول در دسترس بازی‌بازان و کاربران قرار خواهد گرفت.

در حال حاضر بسته‌ی الحقی Road to the Black Sea در سرویس استیم لیست شده اما همچنان تاریخ عرضه‌ای برای آن اعلام نشده است. پس همچنان باید منتظر ماند تا شرکت اس‌سی‌اس سافتور اطلاعات بیشتری را در اختیار ما قرار دهد. عنوان Euro Truck Simulator 2 هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0
0
PC

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید