به‌زودی شخصیت جدیدی به بازی Dragon Ball FighterZ اضافه می‌شود

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

سازندگان بازی جذاب Dragon Ball FighterZ در خبر جدیدی اعلام کردند که به‌زودی یک بسته‌ی الحاقی حاوی شخصیت جدیدی به این عنوان اضافه خواهد شد که در ادامه می‌توانید اطلاعاتی در این خصوص را مشاهده کنید.

Dragon Ball FighterZ از سری عناوین به سبک اکشن و جذاب است که در آن شما باید با انتخاب مبارز دلخواه خود به نبرد با دشمنان رفته و تجربه‌ی جذابی از عناوین به این سبک را برای خود رقم بزنید. گفتنی است که استودیوی آرک سیستم ورکس (Arc System Works) این عنوان را سال گذشته منتشر کرد. هم‌اکنون نیز این بازی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد. محتویات بسته‌ی الحاقی جدیدی برای این بازی را می‌توانید از طریق این صفحه بخوانید.

قطعا یکی از دلایل مهم محبوبیت این عنوان، انتشار بسته‌های الحاقی زیادی است که شخصیت‌های جدیدی را برای آن در دسترس قرار می‌دهد. به تازگی نیز سازندگان خبر داده‌اند که بسته‌ی دیگری در تاریخی نامشخص برای بازی عرضه خواهد شد که شخصیتی به نام Janemba را به آن اضافه می‌کند. هنوز تصویر یا اطلاعاتی از ظاهر این کاراکتر در دسترس قرار نگرفته اما به محض دریافت اخبار بیشتر در این خصوص، آن را با شما در میان خواهیم گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید