جزییات بزرگ‌ترین به‌روزرسان بازی Hades منتشر شد

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

استودیوی سوپرجاینت گیمز (Supergiant Games)، از زمان انتشار بازی Hades با انتشار به‌روزرسان‌های متعدد از این عنوان پشتیبانی کرده است. اگرچه این استودیو هیچ به‌روزرسانی را در ماه آوریل منتشر نکرد ولی به نظر می‌رسد آن‌ها قصد دارند در به‌روزرسان جدید بازی این موضوع را جبران کنند. این به‌روزرسان جدید که بزرگ‌ترین به‌روزرسان منتشر شده برای عنوان Hades از زمان عرضه است، محتوای قابل توجهی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

با توجه به اطلاعات منتشر شده برروی کانال دیسکورد (Discord) استودیوی سوپرجاینت گیمز، این به‌روزرسان محتوای جدید بسیاری را به بازی اضافه خواهد کرد. برای مثال می‌توان به یک باس و محتوای داستانی جدید و همچنین بهبود در بخش رابط کاربری بازی اشاره کرد. شما می‌توانید بخشی از مهم‌ترین ویژگی‌های این به‌روزرسان را در انتهای این خبر مطالعه کنید.

بازی Hades هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‎های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید نسخه‌ی دسترسی زودهنگام این بازی را از طریق فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) خریداری کنید. به‌روزرسان ماه می این عنوان هم‌اکنون در دسترس کاربران قرار گرفته است.

  • منطقه‌ی Elysium: به یک منطقه‌ی جدید در دنیای مردگان (Underworld) رفته و با رازها و چالش‌های آن روبه‌رو شوید.
  • باس جدید Theeseus: این باس و نیروهای او در سرزمین قهرمانان در انتظار شما هستند. سوال این‌جا است که شما با چه اشخاص دیگری در این محل ملاقات خواهید کرد.
  • توانایی Dash مجددا طراحی شده است: با استفاده از حالت بازنگری شده‌ی این توانایی، دشمنان خود را به راحتی پشت سر بگذارید.
  • رابط کاربری بهینه شده است: اطلاعات به نحوی نمایش داده خواهند شد که به شما اجازه می‌دهد تعداد بیشتری از Power Upها را زیر نظر داشته باشید.
  • دشمنان جدید: در کنار دشمنان جدید منطقه‌ی Elysium، با Exaltedها و Nemean Chariotها نیز روبه‌رو شوید و توانایی خود در شکست آن‌ها را به چالش بکشید.
  • رویدادهای داستانی جدید: بیش از ۱۰۰۰ خط مکالمه به بازی اضافه خواهد شد. این میزان، بیشترین مکالمه‌ی اضافه شده به بازی Hades در یک به‌روزرسان است.
0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید