بازی Ghost Recon Breakpoint دارای لوت‌هایی با سطح‌بندی‌ مختلف خواهد بود

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰

به نظر می‌رسد که بازی Ghost Recon Breakpoint بیش از پیش به عناوین نقش‌آفرینی شبیه شده است و در آن شاهد لوت‌های سطح‌بندی شده هستیم.

پیش از این با وجود بخش Raid در بازی Ghost Recon Breakpoint، مشاهده کردیم که این عنوان به بازی The Division 2 شبیه‌تر شده است (شما می‌توانید خبر مربوطه را در این نشانی مطالعه کنید). اکنون تشابهات بیشتری را می‌توانیم میان این دو بازی شوتر پیدا کنیم. به تازگی اطلاعاتی منتشر شده است که طبق آن‌ها مشخص شده در این بازی لوت‌های مختلف دارای سطح بندی یا به اصطلاح Tiere هستند.

اگر با اصطلاح Tiere آشنایی ندارید، باید خدمت شما عرض کنم که اولین بار این قابلیت را در بازی The Division در میان عناوین شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) مشاهده کردیم. بازی‌بازان با افزایش قدرت خود، می‌توانند Tiere جهان را از سطحی به سطح بالاتر افزایش دهند و بدین وسیله هم دشمنان قدرت‌مندتری را پیش روی خود خواهند دید و هم لوت‌های بهتری از مبارزات به دست می‌آورند. این قابلیت، از سری بازی‌های The Division راه خود را به بازی Ghost Recon Breakpoint نیز باز کرده است.

سازندگان این بازی اعلام کرده‌اند که در نقشه‌ی جهان Ghost Recon Breakpoint شاهد علامت‌های مختلفی هستیم که اگر بازی‌باز به سراغ این علامت‌ها برود و منطقه‌ی مورد نظر را به صورت کامل تفتیش کند، می‌تواند ابزار، سلاح‌ها و به صورت کلی لوت‌های مفیدی را پیدا کند. همچنین پس از شکست‌ دادن مینی باس‌ها (Mini-Boss) نیز سلاح‌هایی با ۵ سطح نایابی مختلف به بازی‌باز پاداش داده می‌شود. همچنین شما می‌توانید ماموریت‌هایی را که انجام داده‌اید، دوباره و با درجه‌ی سختی بالاتر تجربه کنید و از این طریق لوت‌های بهتری نسبت به قبل بدست آوید.

بازی Ghost Recon Breakpoint در تاریخ جمعه ۱۲ مهر ماه، مصادف با ۴ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی، برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. شما می‌توانید تریلر معرفی بازی را در اینجا و اولین تریلر گیم‌پلی بازی را نیز در ایننشانی مشاهده کنید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید