گزارش: تاریخ رونمایی از نسخه جدید Call of Duty فاش شد

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۱

شرکت اکتیویژن در جریان ارائه گزارش مالی اخیر خود، رسماً اعلام کرد که جدیدترین نسخه از سری بازی‌های تیراندازیِ محبوبِ Call of Duty، تا پیش از پایان ماه ژوئن میلادی معرفی و رونمایی خواهد شد. پس از آن، علاوه بر انتشار شایعاتی در خصوص ماهیت این نسخه، برخی منابع به تاریخ رونمایی از این عنوان مورد انتظار نیز اشاره داشتند. در جدیدترین این گزارش‌ها، اطلاعاتی از فروشگاه گیم‌استاپ لو رفته است که بر اساس آن، مشخص می‌شود که بازی Call of Duty 2019 در بازه زمانی بین سه شنبه ۷ خرداد ماه (۲۸ می) تا سه شنبه ۱۴ خرداد ماه (۴ ژوئن) معرفی خواهد شد.

منبع اصلی این شایعه، تصویری است که از سیستم داخلی یکی از کارمندان خرده‌فروشی گیم‌استاپ بدست آمده است. در این سیستم، به این نکته اشاره شده که تی‌شرت‌های «COD Reveal» در روز ۱۴ خرداد عرضه خواهند شد؛ این موضوع به صورت مستقیم، به معرفی این بازی تا آن زمان اشاره دارد. نکته جالب اینجاست که در این اطلاعات، به عرضه پیراهن‌های «COD Reveal» در روز ۷ خرداد نیز اشاره دارد. سوالی که مطرح می‌شود این هست که اگر تی‌شرت‌های مربوط به رونمایی از نسخه جدید سری Call of Duty نباید تا روز ۱۴ خرداد عرضه گردند، پس حداقل تا آن زمان شاهد معرفی این بازی نخواهیم بود. اما اگر این قضیه صحت داشته باشد، پس چرا برخی پیراهن‌ها زودتر از موعد مقرر در دسترس قرار خواهند گرفت؟

پیش از هر چیزی باید اشاره کنیم که این اطلاعات تا قبل از اعلام رسمی، قطعی نیستند و نباید آن‌ها را واقعی دانست. اما بر اساس این گزارش، به نظر می‌رسد که جدیدترین نسخه از سری بازی‌های محبوب و پرطرفدار Call of Duty تا اواخر ماه می یا اوایل ماه ژوئن سال جاری معرفی خواهد شد.

جدیدترین نسخه این مجموعه که تا الان با نام Call of Duty 2019 شناخته می‌شود، توسط استودیوی بازیسازی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) توسعه می‌یابد. این بازی که گفته می‌شود Modern Warfare 4 خواهد بود، در تاریخ نامشخصی از سال جاری برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد.

وب‌سایت گیمفا را برای پیگیری اخبار جدید Call of Duty 2019 در روزهای آینده دنبال کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید