گزارش: به زودی نسخه جدیدی از سری Saints Row معرفی خواهد شد

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۹

شش سال از آخرین باری که شاهد عرضه نسخه‌ای رسمی از سری بازی‌های Saints Row بودیم می‌گذرد و تقریباً چهار سال پیش، شاهد انتشار آخرین نسخه (فرعی) از این مجموعه بودیم. اما به نظر می‌رسد که این روند به زودی تغییر خواهد کرد. به تازگی، حساب کاربری رسمی شرکت دیپ سیلور (Deep Silver)، ناشر این سری بازی‌ها، در شبکه اجتماعی توییتر، خبر از معرفی چیزهایی هیجان‌انگیز از سری Saints داده است که مطمئناً علاقه‌مندان، نباید آن‌ را از دست بدهند. در این توییت، به دنبال کردن کانال رسمی این مجموعه بازی‌ها در سرویس یوتیوب نیز اشاره شده است که شایعه معرفی نسخه جدیدی از سری Saints Row را قوت می‌بخشد. و از آنجایی که شش سال از عرضه بازی Saints Row IV می‌گذرد، به نظر می‌رسد که دیپ سیلور و استودیوی وُلیشن (Volition) در تکاپوی عرضه عنوان Saints Row V هستند.

توییت مورد بحث به این شرح است:

مشترک کانال رسمی Saints Row V در یوتیوب شوید تا چیزی را از دست ندهید… ما چیزهای هیجان‌انگیزی برای Saints داریم که شما نمی‌خواهید آن را از دست بدهید!

اعلان‌های معرفی‌ها، تریلرهای جدید و محتوای ویدئویی عالی را فعال کنید.

ــ دیپ سیلور رسمی (@deepsilver) 9 می ۲۰۱۹ میلادی

البته شاید این معرفی مربوط به نسخه بازسازی شده یا پورت مجدد یکی از نسخه‌های این سری باشد ولی از آنجایی که آخرین بازی استودیوی ولیشن، عنوان Agents of Mayhem که در جهان سری Saints Row جریان داشت، بود، شاید بتوان مطمئن بود که این استودیوی در حال آماده سازی پروژه‌ای جدید از سری Saints Row است.

لازم به ذکر است که این خبر، بیشتر یک حدس و گمان است و تا زمانی که شرکت دیپ سیلور یا استودیوی ولیشن چیزی در این باره نگویند، نباید مطمئن بود که نسخه جدیدی از سری Saints Row در دست ساخت قرار دارد. باید منتظر ماند و دید که آیا پس از گذشت سال‌ها، شاهد انتشار نسخه جدیدی از این مجموعه محبوب و جذاب خواهیم بود یا خیر؟ گیمفا را در روزهای پیش رو دنبال کنید تا از این موضوع آگاهی یابید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید