اولین Raid بازی Ghost Recon Breakpoint در آتش‌فشان رخ خواهد داد

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵

امروز اولین اطلاعات از بخش Raid در بازی تازه معرفی شده‌ی Ghost Recon Breakpoint منتشر شده است.

بازی Ghost Recon Breakpoint دیشب معرفی شد و اولین تریلر گیم‌پلی آن را نیز مشاهده کردیم. اگر تا کنون جزو طرفداران بزرگ این سری نبوده‌اید، احتمالا Ghost Recon Breakpoint همان عنوانی است که پای شما را به دنیای تیم حرفه‌ای گوست (Ghost) باز می‌کند. این نسخه موارد جدیدی از جلمه ماموریت‌های داستانی جذاب و زیاد و البته بخش Raid را به بازی اضافه کرده‌اند. محیط این بخش در مراسم معرفی به بازی‌بازان نشان داده شده بود ولی اکنون اطلاعات بیشتری از آن منتشر شده است.

اولین Raid بازی Ghost Recon Breakpoint، در محیطی خارج از مناطق عادی که شما در آن‌ها قرار دارید رخ می‌دهد: یک آتش‌فشان. سازندگان این بازی چنین گفته‌اند:

ما باید نسبت به قبل پیشرفت کنیم. ما در آینده، تا سال‌های زیادی از Ghost Recon Breakpoint پشتیبانی خواهیم کرد؛ پس باید محتویات زیاد و چالش‌برانگیزی را برای آن دسته از بازیکنان قهاری که بازی را به صورت کامل به پایان رسانده‌اند، مهیا کنیم.

البته قابل ذکر است که حضور بخش Raid در بازی Ghost Recon Breakpoint مورد انتظار بود، چرا که در آخرین بازی استودیوی سازنده یعنی The Division 2، شاهد حضور این بخش بودیم. بازی Ghost Recon Breakpoint در تاریخ جمعه ۱۲ مهر ماه، مصادف با ۴ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی، برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید