Monster Hunter World | جزئیات جدید بسته‌ی Iceborne + تاریخ عرضه‌ برای رایانه‌های شخصی

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

همان‌طور که می‌دانید، بسته‌ی الحاقی Iceborne در ماه سپتامبر برای کنسول‌های نسل هشتم منتشر خواهد شد. اما متاسفانه کاربران رایانه‌های شخصی باید کمی بیشتر صبر کنند.به گفته‌ی کپکام (Capcom)، نسخه‌ی رایانه‌های شخصی در زمستان سال جاری در دسترس قرار خواهد گرفت.

علاوه بر این، توسعه دهندگان به تازگی اطلاعات زیادی را از این بسته‌ی الحاقی منتشر کرده‌اند. اولین چیزی که توجه شما را به خود جلب خواهد کرد، منطقه‌ی جدید بازی به نام Hoarfrost Reach است. طبق توضیحات کپکام، Hoarfrost Reach بزرگترین نقشه‌ی Monster Hunter World  محسوب می‌شود. با توجه به محیط برفی این منطقه، شکارچیان حتماً باید از نوشیدنی گرم و همچنین تجهیزات مخصوص استفاده کنند. البته چشمه‌های آب گرم نیز می‌توانند در مبارزه با سرما به شما کمک کنند.

Hoarfrost Reach دارای جانورانی نظیر Popo، Stonebill ،Cortos و سوسک‌های Rime است. از طرف دیگر، شاهد هیولا‌های بزرگ نیز هستیم که ادامه به طور مختصر به آن‌ها خواهیم پرداخت:

  • Banbaro: هیولایی گوزن مانند که با شاخ‌های بزرگ خود می‌توانند اجسام و سنگ اطراف را به سمت شما پرتاب کند.
  • Beotodus: یه کوسه‌ی غول پیکر که قادر است تا در زیر برف‌ها حرکت کند. طرفداران با مشاهده‌ی این موجود به یاد Zamtrios خواهند افتاد.
  • Velkhana: هیولای پرچمدار بسته‌ی الحاقی که یک Elder Dragon قدرتمند است.
  • Nargacuga: طرفداران قدیمی حتماً با این هیولای دوست داشتنی و محبوب آشنایی دارند. این هیولای گربه سان نیز به زودی شکارچیان جدید را با سرعت بالا‌ی خود غافلگیر خواهد کرد.

خبر خوب دیگر، اضافه شدن درجه‌ی جدید Master Rank به بازی است. این حالت به G-Rank عناوین قدیمی سری شباهت دارد و چالش‌های سخت‌تری را در مقابل شکارچیان باتجربه قرار می‌دهد.

اگر درجه‌ی سختی جدید شما را ترسانده است، باید اعلام کنیم که توسعه دهندگان مکانیک‌های جدیدی را نیز به Monster Hunter World افزوده‌اند؛ عناصری که قطعاً در طی تجربه‌ی مراحل Master Rank به کمک شما خواهند آمد. برای مثال، حالا شما می‌توانید در حین استفاده از سلاح خود، از Slinger نیز بهره ببرید. همانند چیزی که در تریلر بسته‌ی Iceborne مشاهده کردید، شکارچیان قادر هستند تا در حین انجام کامبو (Combo)، با Slinger هیولا را گیج کرده و سپس با شمشیر سنگین خود به آن آسیب بزنند. همچنین مکانیک جدید دیگر، Clutch Claw نام دارد؛ وسیله‌ای که به شما کمک می‌کند تا خود را به سمت هیولا‌ها کشانده و با Mount کردن آن‌ها، هدف خود را به سمت تله‌ها هدایت کنید.

بسته‌ی الحاقی Iceborne با قیمت ۴۰ دلار به صورت دیجیتالی عرضه خواهد شد. البته اگر هنوز بازی اصلی را خریداری نکرده‌اید، می‌توانید با پرداخت ۶۰ دلار و تهیه‌ی Hunter World: Iceborne Master Edition، به بازی اصلی و بسته‌ی الحاقی دسترسی پیدا کنید.

بازی Monster Hunter World هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. اگر قصد دارید تا به تجربه‌ی این عنوان بپردازید، پیشنهاد می‌کنیم نقد و بررسی آقای هامون معتقدی با عنوان «به دنیای هیولاها خوش آمدید» مطالعه کنید.

شما می‌توانید تصاویر منتشر شده از Iceborne را در ادامه مشاهده کنید:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید