سازنده‌ی Frostpunk به دنبال گسترش جهان بازی است

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۳

بازی Frostpunk که مدتی پیش اولین سالگرد خود را تجربه کرد، تاکنون بیش از ۱٫۴ میلیون نسخه فروش داشته و فراتر از انتظارات سازنده‌ی این بازی یعنی استودیوی ۱۱ بیت (۱۱bit) عمل کرده است. هم‌اکنون این استودیو در حال فکر کردن به آینده‌ی بازی خود است. آن‌ها در طول ۱۲ ماه گذشته محتویات و به‌روزرسانی‌های زیادی را برای بازی Frostpunk عرضه‌‌ کرده‌اند. با این که ساخت دنباله‌ی Frostpunk منطقی به‌نظر می‌رسد، اما استودیوی سازنده ایده‌های دیگری نیز در نظر دارد که شامل یک بازی نقش آفرینی در دنیای Frostpunk می‌شود.

آقای پاتریک گرزشک (Patryk Grzeszczuk) مدیر بازاریابی استودیوی ۱۱ بیت، در گفتگو با وب‌سایت GamesIndustry درباره‌ی برنامه‌های آینده ‌ی این استودیو برای Frostpunk صحبت‌ کرده است. بخشی از این برنامه‌ها، عرضه‌ی بازی برای کنسول‌ها خواهد بود که در حال حاضر استودیو سازنده در حال کار برروی آن است.

علاوه بر این موارد، آقای گرزشک اظهار داشت که استودیوی سازنده به دنبال بررسی سبک‌های جدید در بازی است که یکی از آن‌ها، سبک نقش آفرینی خواهد بود. این استودیو با تولید هر چه بیشتر بسته‌های الحاقی، موارد زیادی را به تدریج به پیش ‌زمینه‌ی داستانی اضافه کرده است. این فرآیند باعث شده است که جهان بازی به‌اندازه‌ی کافی غنی باشد تا بتواند یک بازی داستان محور را پشتیبانی کند.

گرزشک در این باره اظهار داشت:

ما از همان روز اول این رویکرد را در نظر داشتیم. ما می‌خواستیم جهانی را خلق و سپس آن را با داستان‌ها و مکان‌ها پر کنیم و سپس میان آن‌ها ارتباط برقرار سازیم.

جهان Frostpunk در حال رشد و گسترش است و ما به آن فکر می‌کنیم. در آینده ما باید در مورد این موضوع فکر کنیم. ممکن است یک دنباله نباشد اما یک نسخه‌ی فرعی با المان‌های نقش آفرینی در جهان یکسان در نظر داریم.

 

وی توضیحات بیشتری در این خصوص ارائه نداد، اما به‌نظر می‌رسد این یک ایده‌ی هیجان‌انگیز است.

بازی Frostpunk در حال حاضر برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی در دسترس است.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید