نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی Away: The Survival Series معرفی شد

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰

در جریان مراسم شب گذشته‌ی PlayStation’s State of Play، شرکت سونی رسما از نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی Away: the Survival Series رونمایی کرد.

اگرچه مراسم شب گذشته‌ی PlayStation’s State of Play به نسبت کوتاه بود ولی شاهد انتشار محتوای قابل توجهی در همین زمان کوتاه بودیم. در کنار نمایش بازی مورد انتظار Final Fantasy VII Remake و رونمایی از زمان دقیق انتشار بازی MediEvil، شاهد معرفی چند بازی جدید برای کنسول پلی‌استیشن ۴ بودیم. یکی از این عناوین، یک شبیه‌ساز طبیعت با تمرکز برروی المان‌های ماجراجویی با نام Away: the Survival Series بود.

بازی Away: the Survival Series که در گذشته برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در دست توسعه قرار داشت، حالا برای کنسول پلی‌استیشن ۴ نیز عرضه می‌شود. اگر با این بازی آشنا نیستید باید بدانید که این عنوان ماجراجویی تلاش دارد تا یک تجربه‌ی عمیق و واقع‌گرایانه از زندگی در طبیعت را به بازی‌بازان ارائه کند. در این بازی، شما باید در نقش یک بادپر شکری (Sugar Glider) از سرزمین‌های مختلف عبور کرده و از مشکلات موجود در طبیعت مانند حمله‌ی شکارچیان مختلف جان سالم به در ببرید.

در مطلب منتشر شده توسط تیم سازنده در وبلاگ رسمی پلی‌استیشن بیان شده که استودیوی بریکینگ وال (Breaking Wall) اکثر محتوای موجود در بازی را از مستندات مربوط به طبیعت الهام گرفته است. با توجه به تریلر منتشر شده در جریان این مراسم، این عنوان شباهت زیادی به یک نسخه‌ی قابل بازی از مستند Planet Earth دارد. اگرچه تاریخ انتشار این بازی هنوز مشخص نیست ولی با این حال، به نظر می‌رسد باید انتظار یک بازی جذاب را داشته باشیم.

بازی Away: the Survival Series در حال حاضر برای دو پلتفرم رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ در دست توسعه قرار دارد. شما می‌توانید تریلر منتشر شده از این بازی در مراسم شب گذشته را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید