تاریخ انتشار بسته‌ الحاقی جدید بازی Kingdom Come: Deliverance مشخص شد

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰

سازندگان بازی پرطرفدار Kingdom Come: Deliverance ار عرضه‌ی یک بسته‌ی الحاقی دیگر برای این عنوان خبر داده‌اند که ویژگی جالبی را به آن اضافه می‌کند. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در خصوص این بسته باشید.

Kingdom Come: Deliverance از سری عناوین اکشن و جذاب است که اوایل سال ۲۰۱۸ برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفت. این بازی خیلی زود توانست نمرات خوبی کسب کند و به محبوبیت بالایی هم نزد بازی‌بازان دست یابد. هر چند که در ابتدا گیم‌پلی بازی با مشکلات زیادی مواجه بود، اما انتشار به‌روزرسانی‌های مختلف از سوی سازندگان باعث رفع آن‌ها و در نتیجه جذابیت بیشتر شد. جزئیاتی در خصوص آخرین بسته‌ی الحاقی این عنوان را می‌توانید از طریق این نشانی مطالعه کنید.

به تازگی مطلع شدیم که تیم سازنده‌ی این بازی قصد انتشار چهارمین و آخرین بسته‌ی الحاقی آن را دارد که در تاریخ ۷ خرداد ۱۳۹۸ (۲۸ می ۲۰۱۹ میلادی) برای تمامی پلتفرم‌ها در دسترس قرار خواهد گرفت. شاید بتوان مهم‌ترین ویژگی این بسته را تجربه‌ی استفاده از شخصیت یک زن به نام Theresa در بخش داستانی بازی دانست که می‌تواند برای بازی‌بازان جالب توجه باشد. گفتنی است که این قابلیت قبلا از سوی طرفداران بازی درخواست شده بود و آن‌ها تا چند روز دیگر می‌توانند کنترل این شخصیت را برعهده بگیرند.

همچنین قرار بود که نسخه‌ای از این بازی با نام Royal Edition  با قابلیت‌هایی بیشتر نسبت به نسخه‌ی معمولی تا ۱۸ روز دیگر در اختیار بازی‌بازان قرار گیرد، اما انتشار آن به تاریخ ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ (۱۱ ژوئن ۲۰۱۹ میلادی) موکول شده است. در پایان می‌توانید نقد و بررسی این عنوان جذاب را از طریق این صفحه مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید