بازی Age of Wonders 3 به صورت رایگان در دسترس قرار گرفت

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰

سازندگان بازی جذاب و محبوب Age of Wonders 3 اخیرا از انتشار این بازی به صورت رایگان در دو بازه‌ی زمانی برروی فروشگاه هامبل (Humble Store) خبر داده‌اند. در ادامه می‌توانید اطلاعات بیشتر در خصوص این خبر را مشاهده کنید.

Age of Wonders 3 از سری بازی‌های مهیج به سبک استراتژی است که در سال ۲۰۱۴ برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت. در مدت کوتاهی این عنوان توانست نزد بازی‌بازان محبوبیت بالایی به دست آورد و تبدیل به یکی از موفق‌ترین عناویین این سبک شود. در این بازی شما می‌توانید یک زمین مناسب برای برپایی قلمروی خود ایجاد کرده و آن را ارتقا دهید. در ادامه قادر خواهید بود تا به جنگ با دیگر امپراتوری‌ها رفته و آن‌ها را شکست دهید و ساعت‌ها سرگرم شوید. شخصیت‌هایی با مهارت‌های متفاوت در این بازی وجود دارند که شما می‌توانید از آن‌ها با توجه به نیازتان استفاده کنید. اگر از طرفداران عناوین استراتژی هستید، Age of Wonders 3 را هرگز از دست ندهید.

این روزها شاهد انتشار چند بازی به صورت رایگان برروی فروشگاه هامبل هستیم که از جالب‌ترین آن‌ها می‌توان به Gone Home اشاره کرد. حال Age of Wonders 3 نیز عنوان دیگری است که می‌توانید آن را هم‌اکنون تا فردا در این فروشگاه به صورت رایگان تجربه کنید. گفتنی است که این بازی در آینده‌ای نزدیک بار دیگر نیز در هامبل در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد گرفت و در صورت دریافت اخبار بیشتر در این زمینه، آن را به اطلاع شما خواهیم رساند.

0
0
PC

بیشتر بخوانید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید