بازی Predator: Hunting Grounds معرفی شد

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰

یکی از موارد غیرمنتظره‌ی مراسم State of Play #2، رونمایی از یک انحصاری جدید برای کنسول پلی‌استیشن ۴ با نام Predator: Hunting Grounds بود. همان‌طور که احتمالا حدس زده‌اید، این بازی در دنیای فیلم‌های سری Predator جریان خواهد داشت.

بازی Predator: Hunting Grounds توسط استودیوی IllFonic، سازنده‌ی بازی موفق Friday the 13th: The Game توسعه می‌یابد. با توجه به این که بازی در مراحل اولیه‌ی توسعه‌ی خود قرار دارد، اطلاعات زیادی از آن منتشر نشده است. تنها می‌دانیم که این عنوان یک بازی چندنفره با تمرکز برروی نقش‌ها و توانایی‌های مختلف است. گروهی از بازی‌بازان به عنوان شکارچی وارد بازی شده و می‌توانند از سلاح‌هایی مانند SMG، Shotgun و Rifle استفاده کنند. در این میان، یکی از بازی‌بازان به عنوان Predator انتخاب می‌شود و باید به شکار شکارچیان بپردازد. کسی که عنوان Predator انتخاب می‌شود، به سلاح‌های کلاسیک این شخصیت مانند Plasmacaster و توانایی‌هایی مانند «حالت دید پیشرفته» دسترسی خواهد داشت.

براساس صحبت‌های مدیر ارشد اجرایی استودیوی IllFonic، آقای چارلز برانگارت (Charles Brungardt)، این استودیو با هدف ساخت بازی براساس فیلم‌های مختلف تاسیس شده است.

ما ۱۲ سال پیش گرد هم آمدیم تا بازی‌هایی را براساس فیلم‌های مورد علاقه‌ی خودمان بسازیم و سری Predator یک گزینه‌ی عالی به نظر می‌رسید. در جریان مراسم E3، من و جوردن متیوسن (Jordan Mathewson) این ایده را مطرح کردیم که تمام اعضای تیم را هیجان‌زده کرد. شما به راحتی می‌توانید متوجه شوید که ما یک تیم از هواداران سرسخت بازی‌های ویدئویی و فیلم‌های سینمائی هستیم.

با هدف ساخت این بازی، استودیوی IllFonic با شرکت سونی و شرکت فاکس (Fox) همکاری می‌کند.

علاقه‌ی ما به سری Predator باعث شد تا با شرکت‌های سونی و فاکس وارد همکاری شویم. نه تنها این دو شرکت بزرگ به ایده‌های ما ایمان دارند، که این موضوع به تنهای ساخت این بازی را به یک پروژه‌ی رویایی تبدیل می‌کند، بلکه آن‌ها به خوبی می‌دانند که هدف ما از ساخت این عنوان چیست.

شرکت سونی در جریان مراسم State of Play، در کنار معرفی این بازی جدید، از تاریخ انتشار بازی MediEvil نیز رونمایی کرد. شما می‌توانید ویدئوی معرفی بازی Predator: Hunting Grounds را در ادامه مشاهده کنید. این بازی در سال ۲۰۲۰ برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید