بسته الحاقی جدید بازی Tetris 99 منتشر شد

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

سازندگان بازی جالب Tetris 99 امروز اعلام کردند که جدیدترین به‌روزرسانی این عنوان در اختیار دارندگان کنسول نینتندو سوییچ قرار گرفته است که ویژگی‌های جالبی را به آن اعمال می‌کند. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیاتی در خصوص این بسته باشید.

Tetris 99 از سری عناوین جالب با تلفیق دو نوع از بازی‌های تتریس و بتل رویال است که در ماه فوریه به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر شد. همان‌طور که می‌دانید، ۹۹ بازی‌باز در بازی با هم به رقابت می‌پردازند و کسی که بتواند در برابر بلوک‌هایی که از بالای صفحه به پایین می‌آیند عملکرد بهتری داشته باشد، پیروز خواهد شد. این بازی ابتدا طرفداران زیادی نداشت اما با اضافه شدن حالت‌های بیشتر توسط سازندگان به تدریج به محبوبیت آن افزوده شد. به تازگی یک به‌روزرسانی برای این عنوان منتشر شد که اطلاعاتی در مورد محتویات آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید. اگر از دوست‌داران بازی‌های خاطره‌انگیز تتریس هستید، Tetris 99 را هرگز از دست ندهید.

شرکت نینتندو در خبر جدید خود اعلام کرده است که یک بسته‌ی الحاقی رایگان تحت عنوان Big Block DLC هم‌اکنون با قیمت ۹٫۹۹ دلار برای این بازی در دسترس قرار گرفته است. شاید بتوان دو ویژگی مهم این بسته را حالت‌های آفلاین و ماراتن دانست که مطمئنا تجربه‌ی استفاده از بازی را لذتبخش‌تر از قبل خواهد کرد. دیگر خصوصیات این بسته هنوز ذکر نشده است.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید