تائید شد: Ghost Recon Breakpoint برروی استیم عرضه نخواهد شد

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۱

روز گذشته، شرکت یوبی‌سافت به صورت رسمی از بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint، جدیدترین نسخه این سری تیراندازی و تاکتیکی رونمایی کرد؛ این بازی در اصل، دنباله عنوان Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands است که در سال ۲۰۱۷ میلادی روانه بازار شد. بازی Ghost Recon Breakpoint که برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی توسعه می‌یابد، در تاریخ جمعه ۱۲ مهر ماه عرضه خواهد شد. با این حال، این بازی در زمان عرضه‌اش، برروی سرویس استیم در دسترس قرار نخواهد داشت. درست است: بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint برروی سرویس‌های یوپلی (UPlay) و اپیک گیمز استور (Epic Games Store) عرضه خواهد شد نه استیم.

همانطور که احتمالاً می‌دانید، این خبر خیلی هم شوکه‌کننده نیست. دو بازی آخر یوبی‌سافت (Ubisoft)، پلتفرم استیم را نادیده گرفتند و اپیک گیمز استور را به عنوان مقصد خود انتخاب کردند به همین جهت، طبیعی‌ست که جدیدترین عنوان این شرکت فرانسوی نیز از چنین رویه‌ای پیروی کند. در حال حاضر، اصلاً مشخص نیست که آیا این بازی در انحصار زمانی فروشگاه اپیک گیمز قرار خواهد داشت یا خیر. باید منتظر ماند و دید که آیا یوبی‌سافت تصمیم دارد که Ghost Recon Breakpoint را روزی برای سرویس استیم نیز عرضه سازد یا با اپیک گیمز قراردادی دائمی بسته است.

همچنین باید منتظر ماند تا ببینیم که آیا این تصمیم به میزان فروش کلی این بازی برروی رایانه‌های شخصی ضربه خواهد زد یا نه. همانطور که احتمالاً می‌دانید، بازی Ghost Recon Wildlands حدود ۱۵ میلیون نسخه فروخته است که میزان فروش آن برروی استیم نیز در این عملکرد حساب شده است. بنابراین، یوبی‌سافت با علم به این موضوع دست به چنین ریسکی زده است و قطعاً از عواقب آن نیز آگاه است.

در راستای دیگر اخبار بازی Ghost Recon Breakpoint، روز گذشته ضمن انتشار تریلر معرفی آن، شاهد انتشار ویدئویی از گیم‌پلی این بازی نیز بودیم. همچنین سازندگان به توضیحِ چرایی انتخاب جان برنثال به عنوان بازیگر نقش شرور اصلی این بازی پرداختند که می‌توانید از این نشانی، به جزئیات بیشتری در این باره دست پیدا کنید.

بازی Ghost Recon Breakpoint در تاریخ جمعه ۱۲ مهر ماه (۴ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید