تریلر جدیدی با محوریت بخش شخصی‌سازی Crash Team Racing Nitro-Fueled منتشر شد

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

پس از معرفی بازی Crash Team Racing: Nitro Fueled در مراسم TGA سال گذشته، برای باری دیگر توجه‌ی علاقه‌مندان به شخصیت Crash Bandicoot به سوی این سری بازی جذاب کشیده شد. حال به تازگی، شرکت بازی‌سازی اکتیویژن (Activision)، یک تریلر کوتاه از بازی Crash Team Racing: Nitro Fueled با محوریت بخش شخصی‌سازی آن منتشر کرده است.

همان‌طور که در جریان هستید، شرکت بازی‌سازی اکتیویزن قصد دارد نسخه‌ی بازسازی شده‌ی CTR پلی‌استیشن ۱ را بسازد و برای باری دیگر، هیجان و شوقی را در میان بازی‌بازان و کاربران ایجاد کند. اگر نسخه‌ی پلی‌استیشن ۱ بازی Crash Team Racing را تجربه کرده‌ باشید، قطعا فضا و محیط‌های خاطره‌انگیز این بازی مسابقه‌ای را به یاد دارید که با شخصیت‌های کارتونی و مختلف خود، بسیاری از بازی‌بازان و کاربران را ساعت‌ها مشغول خود می‌کرد.

این بازی با ایجاد فضایی منحصر به فرد از یک رانندگی دوستانه در پیست‌های استثنایی و همچنین مبارزات جذاب، بسیاری از افراد را صرف نظر از اینکه چه سنی دارند، به سوی خود جذب کرده است. حال به تازگی یک ویدئوی کوتاه از بازی مورد انتظار Crash Team Racing: Nitro Fueled منتشر شده که برروی بخش شخصی‌سازی این عنوان متمرکز شده است.

هما‌ن‌طور که در ویدئو مشاهده می‌کنید، انواع مختلفی از پوسته‌ها، لوازم جانبی و رنگ‌ها در دسترس بازی‌بازان وجود دارند تا محدوده‌ی بیشتری از علایق و سلایق بازی‌بازان را پوشش دهند. در این میان، بازی‌بازان می‌توانند خودروهای خود را انتخاب و حتی وسایل آن را تغییر دهند. تعویض چرخ، اضافه نمودن آیتم‌های مختلف و رنگ‌آمیزی‌های متنوع، همگی بخش شخصی‌سازی بازی Crash Team Racing: Nitro Fueled را جذاب کرده‌اند. برای مشاهده و دریافت ویدئوی کوتاه منتشر شده با کیفیت‌های مختلف، به قسمت پایین متن مراجعه کنید. شایان ذکر است که طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، نسخه‌ی جدید Crash Team Racing: Nitro Fueled تمامی نقشه‌ها و مسیرهای قدیمی و خاطره‌انگیز را در بر دارد و شخصیت‌های محبوب این بازی را در اختیار هواداران قرار می‌دهد.

از نکات مهم و منحصر به فرد دیگر بخش شخصی‌سازی بازی Crash Team Racing: Nitro Fueled می‌توان به تغییر ظاهر شخصیت‌های محبوب این بازی اشاره کرد. شما می‌توانید شکل و شمایل شخصیت‌های این بازی همچون Crash Bandicoot را تغییر داده و لباس‌های مختلفی را برای آن‌ها انتخاب کنید. همان‌طور که در ویدئو نیز مشاهده می‌کنید، شکل‌ها و صورت‌های عجیب و غریبی برای شخصیت‌های بازی ایجاد شده‌اند که هر کدام از آن‌ها می‌توانند جذابیتی را برای بعضی از بازی‌بازان ایحاد کنند.

بازی Crash Team Racing: Nitro Fueled در تاریخ جمعه ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸ (۲۱ ژوئن ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوئیچ منتشر خواهد شد. با منتشر شدن نسخه‌ی بازسازی شده‌ی این عنوان که نقشه‌ها و پیست‌های قدیمی را با کیفیتی بیشتر در اختیار هواداران قرار می‌دهد، به‌طور قطع بسیاری از ساعت‌های طرفداران و بازی‌بازان، به رانندگی با شخصیت‌های خیره‌کننده‌ی آن اختصاص خواهد پیدا کرد.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید