تاریخ انتشار بتای بازی Granblue Fantasy: Versus مشخص شد

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

اخیرا تیم سازنده‌ی بازی Granblue Fantasy: Versus از انتشار بتای محدود این عنوان خبر داده است که می‌تواند خبر خوبی برای طرفداران این سری بازی باشد. همچنین تاریخ دقیقی که بازی‌بازان بتوانند از این بتا استفاده کنند نیز مشخص شده است که در ادامه می‌توانید به جزئیات بیشتری در این مورد پی ببرید.

سری بازی Granblue Fantasy با سبک اکشن و نقش‌آفرینی در کشور ژاپن بازی‌بازان زیادی را به خود جذب کرده است. جدیدترین نسخه‌ی این سری با نام Granblue Fantasy: Versus قرار است امسال در تاریخی نامشخص برروی پلی‌استیشن ۴ عرضه شود. شخصیت‌های مختلفی در این بازی وجود دارند که هرکدام از آن‌ها با مهارت‌های خاصی می‌توانند انتخاب خوبی برای شما در مبارزات باشند. عده‌ای از این شخصیت‌ها از سوی استودیوی Cygames معرفی شدند که اطلاعات بیشتر به همراه تریلری از آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید. گفتنی است که استودیوی آرک سیستم ورکس (Arc System Works) وظیفه‌ی انتشار این بازی را برعهده خواهد داشت که در کارنامه‌اش عناوین مهمی مانند Dragon Ball FighterZ به چشم می‌خورد.

به تازگی مطلع شدیم که سازندگان قصد دارند یک بتای محدود از این عنوان را در تاریخ ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ (۳۱ می ۲۰۱۹ میلادی) به مدت یک روز در اختیار بازی‌بازان قرار دهند. مسلما هدف آن‌ها از انجام این کار، آشنایی بیشتر بازی‌بازان با حال و هوای بازی خواهد بود. همچنین استودیوی Cygames در حال ساخت نسخه‌ی دیگری از این سری بازی تحت عنوان Granblue Fantasy: Relink است که در صورت دریافت اخبار بیشتر از این بازی، آن‌ها را با شما در میان خواهیم گذاشت.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید