نینتندو برنامه‌ی E3 2019 خود را اعلام کرد

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۵

دیگر زمان زیادی تا E3 2019 باقی نمانده و به مانند هر سال، نینتندو نیز قرار است تا در این رویداد بزرگ برنامه‌های زیادی داشته باشد. این شرکت ژاپنی علاوه بر تائید پخش یک دایرکت جدید، برنامه‌ی کامل خود را نیز منتشر کرده است.

نینتندو قصد دارد تا برنامه‌ی خود را با پخش استریم زنده‌ی مسابقات جهانی بازی‌های Splatoon 2 و Super Smash Bros. Ultimate آغاز کند. البته همان‌طور که می‌دانید، طرفداران این شرکت منتظر چیز دیگری هستند.

طبق اطلاعات درج شده در وب‌سایت E3 2019 نینتندو، در ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه‌ی روز سه شنبه ۲۱ خرداد (۱۱ ژوئن)، شاهد یک دایرکت جدید خواهیم بود. دایرکت مذکور به تمام بازی‌هایی که قرار است تا در سال جاری برای نینتندو سوییچ منتشر شوند، خواهد پرداخت. پس از این دایرکت، طرفداران می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر از عناوین نمایش شده، استریم زنده‌ی تیم Treehouse را تماشا کنند. لازم به ذکر است که اعضای این تیم به مدت سه روز مشغول استریم گیم‌پلی بازی‌ها خواهند بود.

شما می‌توانید خلاصه‌ی برنامه‌ی نینتندو را در ادامه مشاهده کنید:علاوه بر این، نینتندو به طور دقیق ذکر کرده است که این دایرکت تنها برروی نرم افزار تمرکز خواهد داشت؛ پس منتظر رونمایی از سخت افزار جدید نباشید.

همان‌طور که می‌دانید، این شرکت لاین‌آپ بسیار متنوعی را برای امسال آماده کرده است. حال باید دید که کدام یک از عناوین معرفی شده، در این دایرکت ظاهر خواهند شد. مشاهده‌ی گیم‌پلی بازی‌هایی نظیر Astral Chain ،Animal Crossing ،Luigi’s Mansion 3 و Fire Emblem: Three Houses قطعاً طرفداران را هیجان زده خواهد کرد. اما به احتمال زیاد شاهد معرفی بازی‌های جدیدی نیز خواهیم بود.

نظر شما چیست؟ پیش‌بینی‌ خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید