لایواستریم جدید Ghost Recon: زمان شروع و نحوه تماشای آن [به‌روزرسانی: تمام شد]

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۵

به‌روزرسانی: لایواستریم یوبی‌سافت در خصوص سری بازی‌های Ghost Recon به پایان رسید و این شرکت رسماً از جدیدترین نسخه این مجموعه با عنوان Ghost Recon Breakpoint رونمایی کرد. ضمن انتشار تریلر معرفی، شاهد انتشار ویدئویی ۱۳ دقیقه‌ای از گیم‌پلی این بازی نیز بودیم. همچنین، سازندگان این بازی در خصوص چرایی انتخاب جان برنثال به عنوان شخصیت شرور اصلی آن صحبت کردند. از سوی دیگر، یوبی‌سافت به معرفی نسخه‌های ویژه و مختلف Ghost Recon Breakpoint نیز پرداخت.

متن اصلی: یوبی‌سافت خود را برای یک معرفی بزرگ از سری بازی‌های محبوب Ghost Recon آماده می‌کند که امشب، در قالب یک لایواستریم منتشر خواهد شد. اگر می‌خواهید از این رویداد اطلاعات بیشتری کسب کنید، در ادامه همراه ما باشید.

جزئیات این برنامه هنوز مشخص نیست اما به احتمال زیاد، این معرفی ربطی به آخرین نسخه این سری یعنی عنوان Ghost Recon Wildlands نخواهد داشت. این بازی در سال ۲۰۱۷ میلادی عرضه شد و تا به حال، محتوای دانلودی جدیدی برای آن عرضه و رویدادهای زنده بسیاری از آن برگزار شده‌ است. در حقیقت، هفته گذشته شاهد عرضه محتویات جدیدی برای این بازی بودیم که برروی شخصیتی به نام کول دی. والکر (Cole D. Walker) تمرکز دارد که هنرپیشه سریال Punisher یعنی جاناتان برنثال (Jonathan Bernthal) وظیفه ایفای نقش او را بر عهده داشته است. بر اساس شایعه‌ای که جدیداً منتشر شده است، این شخصیت در دنباله این بازی که با پسوند Breakpoint شناخته خواهد شد، نقش پررنگی دارد. از این نشانی می‌توانید به جزئیات بیشتری در این باره دست پیدا کنید.

از نظر زمانی این معرفی نزدیک به نمایشگاه E3 2019 و کنفرانس یوبی‌سافت که برای روز دوشنبه ۲۰ خرداد ماه (۱۰ ژوئن) برنامه‌ریزی شده است. به همین جهت، به عقیده خیلی‌ها، در استریم امشب شاهد معرفی مختصر نسخه جدید سری بازی‌های Ghost Recon خواهیم بود و پس از آن، در جریان کنفرانس یوبی‌سافت در رویداد E3 امسال، جزئیات و اطلاعات جدیدی از آن منتشر خواهد شد.

ساعت و تاریخ برگزاری لایواستریم سری Ghost Recon

پنج شنبه ۱۹ اردیبهشت ماه – ساعت ۲۳:۰۰ به وقت تهران

بازی Ghost Recon Wildlands در زمان عرضه با واکنش‌های ضد و نقیض بسیاری روبرو شد اما پس از گذشت مدتی و پشتیبانی دنباله‌دار یوبی‌سافت از آن، شاهد موفقیت این بازی نزد بازی‌بازان بودیم. در حقیقت، یوبی‌سافت پشتیبانی کم‌نظیری از بازی‌های خود دارد و مدام با عرضه به‌روزرسانی‌ها و محتویات بیشتری برای آن‌ها، بر جذابیت ساخته‌هایش می‌افزاید.

باید دید که سرانجام در رویداد لایواستریم سری Ghost Recon شاهد معرفی نسخه جدید این بازی خواهیم بود یا قرار است محتویات جدیدی برای نسخه قبلی آن معرفی گردد.

از زیر می‌توانید لایواستریم مورد بحث را تماشا کنید:

Watch live video from GhostRecon on www.twitch.tv

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید