توسعه دهنده‌ی Two Point Hospital توسط شرکت سگا خریداری شد

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰

براساس اطلاعات منتشر شده، استودیوی تو پوینت (Two Point Studio)، توسعه دهنده‌ی بازی Two Point Hospital، توسط شرکت سگا خریداری شده است. این خرید بخشی از برنامه‌ی شعبه‌ی اروپایی شرکت سگا «برای پیدا کردن استعدادهای جدید» و عناوین تازه است. شرکت سگا پیش از این به عنوان ناشر بازی با استودیوی تو پوینت همکاری کرده بود.

مدیر ارشد اجرایی شعبه‌ی اروپای شرکت سگا (Sega)، آقای گری دیل (Gary Dale)، در جدیدترین مصاحبه‌ی خود بیان کرده است:

ما بسیار خوشحال هستیم که رسما به استودیوی تو پوینت خوش‌آمد می‌گویم. به عنوان یک توسعه دهنده‌ی جدید که یک عنوان موفق را در اختیار دارد، ما می‌دانستیم که باید هر چه سریع‌تر این قرارداد را کامل کنیم. با توجه به سطح استعداد و توانایی این استودیو، این یک معامله‌ی بسیار پرسود برای ما بود.

موسس استودیوی تو پوینت، آقای مارک وبلی (Mark Webley)، نیز در رابطه با فروش استودیو به شرکت سگا بیان کرده است:

این یک قدم بسیار بزرگ برای استودیوی تو پوینت بود و ما بسیار خوشحال هستیم که به خانواده‌ی بزرگ سگا ملحق می‌شویم. ما بی‌صبرانه منتظر هستیم تا فاز جدید برنامه‌های خود را عملی کنیم.

اکنون زمانی بسیار هیجان‌انگیزی برای اعضای استودیوی تو پوینت است و ما شرایط امروز را مدیون تلاش‌های سخت اعضای تیم کوچک ولی فوق‌العاده بااستعداد استودیو و هوادارانمان در سراسر دنیا هستیم که ما را در توسعه‌ی بازی Two Point Hospital یاری کردند.

استودیوی تو پوینت از زمان انتشار بازی خود در سال ۲۰۱۸ سخت مشغول توسعه و پشتیبانی از این عنوان بوده است. تیم سازنده اخیرا یک بسته‌ی الحاقی جدید را برای بازی عرضه و حالت Co Op را به آن اضافه کرد. در کنار این شبیه‌ساز محیط بیمارستان، استودیوی تو پوینت برروی چندین پروژه‌ی معرفی نشده‌ی دیگر نیز کار می‌کند. با توجه به خریده شدن این استودیو توسط شرکت سگا و دسترسی بیشتر آن‌ها به سرمایه و امکانات بیشتر، احتمالا در ماه‌های آینده باید منتظر معرفی یکی از این پروژه‌ها باشیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید