خبری از تاریخ انتشار بازی Cyberpunk 2077 در E3 2019 نخواهد بود

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰

شرکت سی دی پراجکت رد (CD Project Red) اعلام کرده است که احتمالات بازی‌بازان در رابطه با اعلام تاریخ انتشار بازی Cyberpunk 2077 در مراسم E3 2019، اشتباه است.

چندی پیش بود که استودیوی خوش‌نام سی دی پراجکت رد طی پستی در توییتر متن زیر را به اشتراک گذاشته بود:

!Soon, my friend, soon

به زودی دوست من…به زودی!

بلافاصله پس از این توییت، هواداران این بازی شروع به برداشت‌های مختلف از آن کردند که البته منطقی‌ترین آنان به مراسم E3 سال ۲۰۱۹ که یک ماه دیگر برگزار می‌شود، مربوط است. در این حدس ذکر شده است که بالاخره استودیوی سازنده قصد دارد تا طلسم این بازی را بشکند و در طی مراسم E3 2019، تاریخ انتشار این عنوان را مشخص کند. به همین دلیل نیز در چند روز اخیر صحبت‌های زیادی را پیرامون این بازی مشاهده می‌کنیم.

اما استودیوی سی دی پراجکت رد در توییتی دیگر، تمام آرزوهای بازی‌بازان را نقش بر آب کرد. در طی این توییت نیز مشاهده کردیم که استودیوی مذکور چنین گفته است:

منظور ما CDPRstore# بود، شما واقعا چه انتظار دیگری داشتید؟

این توییت به مغازه‌ی تازه تاسیس مربوط به استودیوی سی دی پراجکت رد اشاره دارد که در ان می‌توانید محصولات مربوط به بازی‌های این استودیو را خریداری کنید. به هر حال اینطور که به نظر می‌رسد، فعلا خبری از تاریخ انتشار مشخصی برای این بازی نیست. مگر آن که سازندگان بازی Cyberpunk 2077 قصد داشته باشند تا در طی حرکتی ناگهانی، در مراسم E3 2019 تمامی هوادران این عنوان را سورپرایز کنند.

نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا شاهد تاریخ انتشار این بازی در طی مراسم پیش رو خواهیم بود؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید