نوع جدیدی از اتومبیل‌ها به بازی GRIP اضافه شدند

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

سبک مسابقه‌ای را می‌توان جزو یکی از محبوب‌ترین سبک‌های بازی‌های رایانه‌ای محسوب کرد. از طرفی دیگر ایده‌ی مبارزه در حین رانندگی نیز یکی از مواردی بود که همیشه در ذهن بازی‌بازان خودنمایی می‌کرد. حال در این میان، بازی GRIP با سبک اتومبیل‌رانی جنگی خود، توجه‌ی افراد زیادی را جذب کرده است. اخیرا استودیوی سازنده‌ی این عنوان، کیج المنت (Caged Element)، به‌روزرسانی جدیدی را برای بازی GRIP منتشر کرده است.

GRIP نام یک عنوان اتومبیل‌رانی جنگی است که توسط استودیوی کیج المنت و با موتور قدرتمند Unreal Engine 4 توسعه یافته است. اکثر بازی‌بازان و کاربران پس از عرضه‌ی بازی GRIP در سال گذشته، بر این باور بودند که GRIP به نوعی یکی از بازماندگان بازی خاطره‌انگیز Rollcage شناخته می‌شود که لحظات جذاب و منحصر به فردی را برای کاربران پلی‌استیشن ۱ ایجاد می‌کرد. اما به تازگی استودیوی کیج المنت با انتشار به‌روزرسانی جدیدی، این موضوع را تغییر داده است. طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، این به‌روزرسانی با اضافه کردن وسایل نقلیه‌ی منحصر به فردی، تجربه‌های جدیدی را به همراه خود آورده است. این وسایل نقلیه به نوعی در فضا معلق هستند و در محیط بدون جاذبه به پرواز در می‌آیند. استودیوی کیج المنت اعلام کرده که این خودروهای ضد جاذبه، به نوعی از وسایل نقلیه‌ی بازی خاطره‌انگیز WipEout الهام گرفته شده‌اند.

این به‌روزرسانی هم‌اکنون در دسترس بازی‌بازان و کاربران قرار دارد و کلاس نوینی از خودروها تحت عنوان AirBlades را به بازی اضافه می‌کند. همچنین انواع مختلفی از مسابقات و زمین‌های مسابقه تهیه شده‌اند تا بازی‌بازان بتوانند از امکانات و ویژگی‌های وسایل نقلیه‌ی ضد جاذبه به خوبی استفاده کنند. تیم‌های سازنده این بازی اعلام کرده‌اند:

ما معتقدیم که اگر دو بازی WipeOut و Rollcage را با هم ادغام کنیم، محصول و نتیجه‌ای حاصل خواهد شد که هم‌اکنون در بازی GRIP شاهد آن هستیم. بسیار خرسند و شگفت‌زده هستیم که کلاس جدیدی از وسایل نقلیه یعنی AirBlades را به بازی اضافه کرده‌ایم، بی‌شک این به‌روزرسانی یک تغیییر بزرگ برای عنوان GRIP خواهد بود.

بازی GRIP هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما همچنین می‌توانید نقد و بررسی کامل این بازی را تحت عنوان ماریو کارتِ جدی | نقد و بررسی بازی GRIP: Combat Racing که به قلم آریا مقدم نگارش شده است را نیز مطالعه فرمایید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید