به‌روزرسان ۱/۰۸ بازی Apex Legends، مشکلاتی را برروی پلی‌استیشن ۴ به وجود آورده است

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۰

به‌روزرسان ۱٫۰۸ برای نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی Apex Legends عرضه شد اما این به‌روزسانی باعث بروز مشکلاتی از قبیل کرش کردن بازی برروی این پلتفرم شده است.

شب گذشته آخرین به‌روزرسانی برای بازی Apex Legends برروی پلی‌استیشن ۴ عرضه شد، اما ساعاتی پس از عرضه‌ی آن، سایت ردیت (Reddit)، از گزارش‌ها و اعتراضات نسبت به کرش کردن این بازی برروی این کنسول هنگام انتخاب شخصیت Lifeline پر شد.

این بهینه ساز تنها متعلق به کنسول پلی‌استیشن ۴ است و کنسول ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی آن‌ را دریافت نمی‌کنند. این بهینه ساز با هدف به‌روزرسانی ظاهر بخش پلی‌استیشن پلاس بازی منتشر شد و قرار نبود تا برروی گیم‌پلی تاثیر بگذارد.

پس از چند ساعت تحقیق در رابطه با این مشکل، جی فرچت (Jay Frechette)، مدیر بخش اجتماعی شرکت ریسپاون (Respawn)، در ردیت اعلام کرد که مشکل مورد نظر شناسایی شده و راه‌ حلی موقتی برای رفع آن ارائه شده است. این مشکل مربوط به ابزار  Pick Me Up Banner است، وسیله‌ای که برای بازگرداندن هم‌ تیمی کشته شده در بازی از آن استفاده می‌شود. درواقع برخی فایل‌های مربوط به این وسیله پس از عرضه‌ی بهینه ساز ۱٫۰۸ از بازی حذف شده است و بازی نمی‌تواند به این فایل‌ها دسترسی پیدا کند.

تیم توسعه دهنده در حال حاضر بافت‌های این وسیله را از بازی حذف کرده است تا مشکل مورد نظر تا عرضه‌ی بهینه ساز جدید، به صورت موقت رفع شود.

بازی Apex Legends هم‌اکنون به صورت رایگان برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. همچنین جزئیاتی از ساخت و عرضه‌ی یک نسخه‌ی همراه از این بازی برروی تلفن‌های هوشمند منتشر شده بود که شما می‌توانید این مطلب را در اینجا دنبال کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید