به‌روزرسانی ۵٫۰ بازی Pillars of Eternity II به‌زودی منتشر خواهد شد

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰

سازندگان بازی جذاب Pillars of Eternity II: Deadfire به تازگی از عرضه‌ی یک به‌روزرسانی جدید به مناسبت یک ساله شدن این عنوان خبر داده‌اند که در آینده‌ای نزدیک در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعاتی در مورد این به‌روزرسانی باشید.

Pillars of Eternity II: Deadfire از سری عناوین جذاب و معمایی است که سال گذشته برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد. این بازی داستان چند قهرمان را روایت می‌کند که باید چالش‌های مختلفی را پشت سر گذاشته و به مردم شهر خود کمک کنند. گفتنی است که دو استودیوی آبسیدین (Obsidian) و گریپ دیجیتال (Grip Digital) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و نشر این عنوان را برعهده داشته‌اند. همچنین این بازی قرار است امسال برروی کنسول‌ها پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ نیز در دسترس قرار گیرند که جزئیات بیشتر را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.

اخیرا مطلع شدیم که قرار است به‌روزرسانی ۵٫۰ این بازی تحت عنوان The Return of The Ultimate در تاریخی نامشخص عرضه شود که ویژگی‌های زیادی را به آن اعمال می‌کند. از مهم‌ترین خصوصیات آن می‌توان به حالت The Ultimate اشاره کرد که شما را به چالش‌های بسیار سختی دعوت می‌کند. به عقیده‌ی سازندگان، طی کردن تمام بخش‌های این حالت کار بسیار دشواری خواهد بود. آن‌ها همچنین تغییراتی در بخش داستانی بازی به وجود آورده‌اند که باید دید آیا باعث جلب توجه طرفداران خواهد شد یا خیر.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید