بازی‌های جدیدی از سری Star Trek ساخته خواهد شد

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

به تازگی شبکه‌ی آمریکایی CBS، دارنده‌ی حق ساخت Star Trek، از ساخت سری بازی‌های جدیدی از Star Trek خبر داده است.

با وجود اینکه Star Trek به عنوان برادر معنوی دیگر سری پرطرفدار Star Wars شناخته می‌شود، اما تا به حال صنعت بازی‌های ویدئویی شاهد انتشار عناوین بسیار کم و با کیفیت نسبتا پایینی از از این سری بوده است. اما حال شبکه‌ی CBS آمریکا، از ساخت سری جدیدی از Star Trek خبر داده که بخشی از آن به سمت بازار بازی‌های ویدئویی هدف گرفته شده است.

در کنفرانسی که روز گذشته مسئولین CBS ترتیب داده بودند، از ساخت سری جدیدی برای Star Trek صحبت شد. این سری جدید به صورت کلی بازارهای مختلفی را هدف خود قرار داده است که بازی‌بازان نیز جزئی از آن خواهند بود. تمرکز کلی این سری برروی گشت و گذار به همراه اکتشاف خواهد بود که به نوبه‌ی خود می‌تواند یک موضوع جذاب برای صنعت بازی‌های ویدئویی باشد. این شبکه سعی خواهد کرد تا با جذب مخاطبین بیشتر در زمینه‌های مختلف، افراد بیشتری را نسبت به پروژه‌های فعلی مربوط به برند Star Trek (که شامل دو سریال تلویزیونی، دو انیمیشن و چند سریال کوتاه می‌شوند) آشنا سازد.

در حال حاضر عنوان Star Trek Online در سبک MMORPG برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس است. آخرین عنوانی که در سبکی به غیر از MMORPG از این سری عرضه شده بود اما Star Trek: Bridge Crew است که برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید