به‌روزرسان جدید Forza Horizon 4 این هفته منتشر می‌شود

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵

بازی Forza Horizon 4 از زمان عرضه با بازخوردهای بسیار خوبی از سوی هواداران و منتقدین روبه‌رو شد و تیم سازنده نیز با انتشار به‌روزرسان‌های متعدد از این عنوان پشتیبانی کرده است. تیم سازنده امروز با انتشار پیامی در حساب توییتر خود بیان کرده است که به‌روزرسان شماره‌ی ۹، این هفته در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

در پیام منتشر شده، جزییات مختصری از این به‌روزرسان در اختیار کاربران قرار گرفته است. همان‌طور که احتمالا انتظارش را داشتید، به‌روزرسان شماره‌ی ۹ چندین خودروی جدید را به این بازی مسابقه‌ای اضافه خواهد کرد. علاوه بر این، یک حالت جدید نیز به بازی اضافه خواهد شد که به شما اجازه می‌دهد یک مسابقه‌ی آنلاین دلخواه به سلیقه‌ی خود طراحی کنید. اگر از آن دسته از کاربران هستید که از محتوای داستانی مختلف موجود در بازی لذت برده‌اید، تیم سازنده خبر خوبی برای شما دارد. این بخش جدید Car Flies نام داشته و هم‌زمان با انتشار به‌روزرسان ۹ در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

بازی Forza Horizon 4 هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول ایکس‌باکس وان در دسترس است. به‌روزرسان شماره‌ی ۹ تا پایان هفته‌ی جاری میلادی به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید