نسخه‌ی بعدی Need For Speed تقابل مسابقات خیابانی و پلیس‌ها را احیا خواهد کرد

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۲

ممکن‌ است فراموش کرده باشید و یا ندانید که نسخه‌ی جدید از سری بازی‌های Need For Speed در سال جاری منتشر خواهد شد. شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) در گزارش مالی سالانه‌ی خود در سال مالی ۲۰۱۹، به عرضه‌ی نسخه‌ی جدید از سری Need For Speed اشاره داشت. اما بازی بعدی این سری چگونه خواهد بود؟

طبق صحبت‌های اندرو ویلسون (Andrew Wilson) مدیرعامل الکترونیک آرتس، نسخه‌ی جدید بازی Need For Speed احیای تقابل مسابقات خیابانی و پلیس‌ها به‌عنوان هسته‌ی این سری خواهد بود. این به نظر نشان‌ دهنده‌ی این است که به جای مسابقات خیابانی در بازی Need For Speed 2016  و یا سرقت در Need For Speed Payback، نسخه‌ی جدید احتمالا مانند نسخه‌های Hot Pursuit از این سری خواهد بود. حتی ممکن است شبیه به بازی Need For Speed Rivals باشد و صادقانه این بدترین چیز در دنیا نخواهد بود.

اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده است. ما نمی‌دانیم استودیوی گوست گیمز (Ghost Games) برای ساخت بازی بازمی‌گردد یا خیر. هر چند به‌نظر می‌رسد که احتمالا این استودیو برروی چند عنوان کار می‌کند. در حال حاضر Need For Speed 2019 در کنار نسخه‌ی بعدی بازی Plants vs. Zombies برای انتشار در پاییز ۲۰۱۹ برنامه‌ریزی شده‌اند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید