الکترونیک آرتس: Star Wars Battlefront 2 با عبور از سد مشکلات اولیه، به عنوانی قوی تبدیل شده است

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

همه‌ی ما از مشکلات مربوط به خرید‌های درون برنامه‌ای و استفاده‌ی بیش از حد لوت باکس در بازی Star Wars Battlefront 2 خبر داریم. با این‌ حال، استودیوی دایس (DICE) و شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) تلاش کردند تا با بهبود این عنوان، تجربه‌ی بهتری را به طرفداران ارائه دهند. حال به نظر می‌رسد که اقدامات توسعه دهندگان نتیجه داده است.

آقای اندرو ویلسون (Andrew Wilson)، مدیرعامل شرکت الکترونیک آرتس، اعلام کرد که این تلاش‌ها کمک کردند تا بازی بتواند با عبور از سد مشکلات اولیه -که اصلاً هم کوچک نبودند- هسته‌ی قدرتمند خود را نشان دهد. طبق توضیحات آقای ویلسون، به مرور زمان، بازی‌بازان تمایل بیشتری نسبت به این عنوان پیدا کرده‌اند و وی انتظار دارد تا این موضوع در آینده نیز ادامه پیدا کند.

فکر می‌کنم که در آخر کار، ما باید بازی‌های مناسبی را تولید کنیم و فارق از شرایط بازار، ما باید عناوینی عالی را توسعه دهیم.

با این‌که شاید مشکلات موجود باعث شدند تا مشاهده این موضوع سخت‌تر شود، اما به صورت کلی فکر می‌کنم Battlefront 2 یک بازی عالی بود.

ما در بخش پیشرفت و سیستم خرید‌های درون برنامه‌ای اشتباهاتی را مرتکب شدیم؛ چیزی که سبب شد تا یک بازی عالی تحت تاثیر قرار گیرد. اما با تعهد استودیو و بازی‌بازان، Battlefront 2 هم‌اکنون یک عنوان قوی است که بازی‌بازان تمایل بیشتری نسبت به آن پیدا کرده‌اند و ما نیز امیدوار هستیم تا این بازی در آینده نیز به خوبی عمل کند.

ما باید در همان زمان انتشار به این نتیجه دست پیدا می‌کردیم، اما ما سازمانی هستیم که در حال یادگیری است و ما به پشتیبانی از جامعه‌ی بازی‌بازان این عنوان ادامه داده‌ایم.

عنوان Star Wars Battlefront II هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس‌ وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این عنوان که توسط آقای حسین غزالی نوشته شده است را از این‌جا مطالعه کنید. همچنین باید اعلام کنیم که این بازی سال گذشته به لیست عناوین سرویس EA Access اضافه شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید