تکفارس؛ بررسی تخصصی لپ‌تاپ HP Spectre Folio

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵

لپ‌تاپ HP Spectre Folio که در ماه اکتبر سال گذشته معرفی شد، سعی کرد دنیای رایانه‌های همراه را دچار تحولی عظیم کند. این دستگاه مطمئناً یکی از بهترین کامپیوترهایی است که تا کنون مشاهده کرده‌ایم. محصول شرکت HP که بدنه‌ای از جنس چرم دارد، قطعاً می‌تواند توجه طرفداران صنعت رایانه‌های همراه را به سمت خود جلب کند.

یکی از ویژگی‌های خاص این لپ‌تاپ، قابلیت مشاهده آن از دو زاویه است و با شیوه طراحی که HP در این دستگاه به کار برده، به راحتی می‌توانید هر طور که می‌خواهید آن را تنظیم نمایید. بد نیست بدانید که امکان بهره‌گیری از این محصول به عنوان لپ‌تاپ وجود دارد و یا اگر دوست نداشتید، قادر خواهید بود قسمت پایینی آن را جدا کنید و به شکل دیگری از آن بهره ببرید.

دیگر ویژگی خاص HP Spectre Folio، قابلیت اتصال ۴G LTE می‌باشد که شرکت سازنده ادعا دارد که این دستگاه اولین رایانه دارای پردازنده اینتل با بهره‌گیری از شیوه اتصال گیگابیتی سلولی است. به غیر از آن، پردازندهCore i7-8500Y، رم ۱۶ گیگابایتی و حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایتیSSD، از جمله سایر مشخصات فنی فوق‌العاده دستگاه مورد بحث ما می‌باشند. با تکفارس همراه باشید تا HP Spectre Folio را به صورت تخصصی بررسی کنیم.

بررسی تخصصی لپ‌تاپ HP Spectre Folio

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید