فروش Anthem انتظارات شرکت الکترونیک آرتس را برآورده نکرده است

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰

به گفته‌ی مسئولین شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، عنوان Anthem از لحاظ فروش موفق به برآورده کردن نیازهای سازنده و ناشر خود نشده است.

عنوان Anthem با وجود تمام مشکلاتی که داشت با استقبال نسبتا خوبی از بازی‌بازان روبرو شد. اما منتقدین نظر مثبتی نسبت به این بازی نداشتند و این مورد باعث شد تا نمرات کلی آن کاهش یابد. اما از آن زمان شرکت الکترونیک آرتس سعی کرده است تا با انتشار به‌روزرسان‌های متعددی برای این بازی، مشکلات آن را کاهش دهد تا کاربران را راضی نگه دارد. حال اما مسئولین این شرکت در جلسه‌ای که روز گذشته برگزار کردند، از میزان فروش این عنوان صحبت کرده‌اند.

طبق آماری که شرکت الکترونیک آرتس به اشتراک گذاشته است، بازی‌بازان بیش از ۱۵۰ میلیون ساعت در Anthem سپری کرده‌اند که به خودی خود بد به نظر نمی‌رسد. اما این عنوان از لحاظ فروش در بازار، انتظارات الکترونیک آرتس را برآورده نکرده و مطابق انتظار آن‌ها فروش نداشته است. به صورت کلی ۴۹ درصد از فروش عناوین الکترونیک آرتس برروی دو پلتفرم ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ به صورت دیجیتالی بوده که البته عنوان Anthem، با وجود بازی‌هایی همچون Battlefield V و Apex Legends، بیشترین سهم را در میان آن‌ها داشته است.

بازی Anthem در حال حاضر برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی این عنوان را از اینجا مطالعه نمایید. اگر می‌خواهید بیشتر با این بازی آشنا شوید، پیشنهاد می‌کنم تا هایلایت آن را از اینجا مشاهده نمایید. تحلیل فنی این عنوان نیز برای شما آماده شده است که از اینجا می‌توانید به تماشای آن بنشینید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید